• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Soğan kürü

KubraO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2019
30
19
Arkadaşlar soğan kürüne başladım. ictikten sonra kasiklarimda cok hafif bir agri hissediyorum bunu yasayan oldumu 👏

Twinkle1

İyi kalpli ve cesur ol
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
205
85
bende geçen ay 2-3 gün içtim ve regl uzadı neden bilmiyorum :KK43:

KubraO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2019
30
19
4cm kistim vardı bende de sancı vardı 15 gün içtim sonraki adet çok parçalı ve yoğun geçti tekrar hastaneye ameliyat için gittiğimde kistim tamamen kaybolmuştu 😊
Masallah ya. Bende sadece polikistik over var. O kaybolurmu bilmiyorum. Hamile kalmayi kolaylastiriyor diye basladim bakalim

rukiyets

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2019
218
166
Masallah ya. Bende sadece polikistik over var. O kaybolurmu bilmiyorum. Hamile kalmayi kolaylastiriyor diye basladim bakalim
faydası var zararı yok prof dr saraçoğlunun trtdeki programında gördüm yaptım hiçbir problem olmasa bile kadınlar senede 1 yapmalı diyor inşallah sana da iyi gelir güzel haberini duyarız 😊

KubraO

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2019
30
19
faydası var zararı yok prof dr saraçoğlunun trtdeki programında gördüm yaptım hiçbir problem olmasa bile kadınlar senede 1 yapmalı diyor inşallah sana da iyi gelir güzel haberini duyarız 😊
yaaa senede bir mi . Bende 4 ay yapiliyor sadece diye biliyordumm 🤦🏻‍♀️ tekrar arastirayim bennn

Yukarı Alt