• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sogan suyu ictim

Aybush

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
2.292
2.671
Soğan suyu ictim.15 günün sonunda adet oldum gebelik istiyorum bu şekilde olan varmı
Testeredişli aslan pencesi kürünü de uygula. İbrahim saraçoğlu nun kürü araştır. Ben 1 ay kullandım 2. Ayım dayım bakalım ne olacak doktora gidemiyorum corona yuzunden.

Elysia1

Var bi hayalimiz 👶🏻🤰🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
314
323
Soğan suyu ictim.15 günün sonunda adet oldum gebelik istiyorum bu şekilde olan varmı
Bende dun gece başladım birinci gunum bugun asiri gaz yapiyo 15 gune nasil olur sonuc bilemeyiz. Gebelik hemen ayni ay olmasada sivilcelere iyi geliyor. Antioksidan ozelligi var ve folik asit b6 gibi onemli vitaminleri içeriyor gebelik olmasa bile cok faydasi olacak. Gelecek ay caksir koku suyu deneyin ben ona da baslicam sogan bitince insallah.

Serinyer44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
39
12
Bende dun gece başladım birinci gunum bugun asiri gaz yapiyo 15 gune nasil olur sonuc bilemeyiz. Gebelik hemen ayni ay olmasada sivilcelere iyi geliyor. Antioksidan ozelligi var ve folik asit b6 gibi onemli vitaminleri içeriyor gebelik olmasa bile cok faydasi olacak. Gelecek ay caksir koku suyu deneyin ben ona da baslicam sogan bitince insallah.
Hic Duymadım söylediğiniz suyu

Serinyer44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
39
12
Testeredişli aslan pencesi kürünü de uygula. İbrahim saraçoğlu nun kürü araştır. Ben 1 ay kullandım 2. Ayım dayım bakalım ne olacak doktora gidemiyorum corona yuzunden.
Bu ay geçsin onu da uygulamayı düşünüyorm şuan her yer kapalı birşeyde bulup alamıyoruz

Elysia1

Var bi hayalimiz 👶🏻🤰🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
314
323
Polikistik over var ilaç kullanıyorum şuan
Gebeliğe engel olmadığını soyluyorlar onun gebe kalan cok onunla söylediğim suyu kullanin esinizle beraber.. bende endometriozis var :KK43: sogan bitince caksira gecicem

Yukarı Alt