Pembe Bal10cuk

🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
1.145
3.362
benim annem kiz annesi olarak 20 gr bilezik takinca kaynanam yarim altin takıp kurtulcam derken 20 gram bilezik takmak zorunda kaldi :KK70: :KK70:

baya uzun uzun dil döktü bana. yarım altin varms evinde onu kolye yaptiriyim yeter diye. ben takmam yapcam dersen de karismam sonuçta herkes icinden geleni yapiyo dedim.

esim olmaz bilezik takcan diye tutturdu :KK70: kadin matem havasiyla bilezik takti bana :KK70: :KK70: bayraklar yarıya indirilmisti o gün :KK70: :KK70: o derce yani
Ayy yıkıldııım 🤣🤣 valla pes yaa. Kız evi ile erkek evi aynı takmaz kii 😂😂

Banada kayınvalidem ince bi bilezik yaparım geçerim diyordu. Yapmadığım çirkeflik kalmadı 😂😂 tüm yemekçi salon vs tutulmultu. 1 hafta kala dedim 100 gr altın parasını ve kına malzemeleri parasını hesabma yatırmazsan bende salona girmem. Gelinsiz düğün yaparsın dedim. 😂 bizim şehirler farklıydı. Onların düğüne bizden, bizim düğüne onlarsan gelen yoktu. Ben bu ilde nikahımı kıyar düğünümü yaparım. Sende orada tek başına 1000 kişilik yemeği yersin dedim ben balayındayken 🤣🤣 2 gün sonra telefon geldi hesabıma 16 bin ₺ yatmıştı 😂😂 gittim sahte altın aldım. Sonra bozdurup değer kaybetmesinden iyidir. Ama halen bilmez 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pembe Bal10cuk

🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
1.145
3.362
Cümleten hayırlı geceler 😍😍

Kaçırdığım mesaj varsa affola 🙈 tüm gördüklerime yazıyorum kızlar ♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-02-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

AnneAslan

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
1.852
10.370
AnneAslan AnneAslan
ben 28 yaşındayım kuzu bi oğlum var 2 yaşına yakin
memurum yakında işe donucem :) İstanbuldayim ben de:)
tek cocukla bas edemiyorum :KK70:
Rabbim hepimize kolaylik wersin canm walla ne zor ne zorlar.Heleki calisan annesin masallah sana senin icin eminim daha zordur :KK200:
Napalim boyle yuwarlana yuwarlana gitcez yaşlanana kadar artık :KK53:

Yukarı Alt