malii

Kimseyi özlemiyor artık kalbim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
2.213
7.740
Ay eskiden msn vardı ,orda dinlediğimiz şarkılar görünürdü.ayrıldığımızda bakardım hep ne dinliyo diye.ben de hep şeyi dinlerdim, sensiz geçen günlerin ta a.. k.. diye şarkı vardı.barışınca benimki hemen söylerdi ben yokken bunları bunları dinliyodun görüyodum diye.ne güzeldi be o günler😅😅

Brunello Cicinelli

Konuş deli 🎤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
3.554
28.642
Biz o işi şarkılarla yapıyoz.küsünce faceden şarkı paylaşıyoz ortaya,önce öfkeli sitemli şarkılar.bikaç gün sonra özledimli hasretli şarkılar.sonra yelkenler suya iniyo:KK70: :KK70:
Bize kemer dayanmaz bacı.barometre patlar mazallah, erir o kemer hararetten:KK70: :KK70:
Ay eskiden msn vardı ,orda dinlediğimiz şarkılar görünürdü.ayrıldığımızda bakardım hep ne dinliyo diye.ben de hep şeyi dinlerdim, sensiz geçen günlerin ta a.. k.. diye şarkı vardı.barışınca benimki hemen söylerdi ben yokken bunları bunları dinliyodun görüyodum diye.ne güzeldi be o günler😅😅
Bizim face yok ya, bir İnstagram var o da ortak anasını satayım şimdi laf sokan şarkı paylaşsam kendi hesabımdan kendime laf sokmuş gibi olurum lanet olsun.
Msn candı ya. Hayatımın en boktan ve en güzel zamanlaıydı.
En büyük hayatımın nedeni, en iyi arkadaşlıklarımın müsebbibi.
Msn çok şey ifade ediyor benim için :KK14: :rapci:

malii

Kimseyi özlemiyor artık kalbim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
2.213
7.740
Bizim face yok ya, bir İnstagram var o da ortak anasını satayım şimdi laf sokan şarkı paylaşsam kendi hesabımdan kendime laf sokmuş gibi olurum lanet olsun.
Msn candı ya. Hayatımın en boktan ve en güzel zamanlaıydı.
En büyük hayatımın nedeni, en iyi arkadaşlıklarımın müsebbibi.
Msn çok şey ifade ediyor benim için :KK14: :rapci:
En sevdiğim özelliği de ismini upuzun şarkı sözleri yapabiliyodun,😍😍 senelerimiz geçti be msnde🤩🤩

Kendinisevenbirii

Bir mucize olsun rabbim 🙏👶
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
1.242
3.789
Ahajajjs benim seksü hainle küstüm küseli artık erotizm kepeneklerini indirdim.
Artık bir rahibeyim.
Sizlere de yasaklıyorum.
Bundan sonra herkes nadasta.
Bundan sonra memintolar sütyenden çıkmayacak
Bundan sonra donlar wc dışında indirilmeyecek
Bundan sonra tek yolumuz hak yoludur.
Gerisi bok yoludur.
Eğer erotik birini tespit edersem praline yaptığım gibi linç eder kendimi banlatırım :KK62: :KK70: :KK70: :KK70:
Kız zalım seni,ben erotiklikten seksülükten istifa mı edeyim yani :63: bu can nasıl dayanır:KK14:hemide ben don giymemkine hiç bı zaman,onu napacuukk:KK8::KK53:evde de sütyen takmam:halay:beni beraat et sen gel herifle aramıza girme:KK70:yada en iyisi sen seninkiyle eskiye dön :KK70:
Bize kemer dayanmaz bacı.barometre patlar mazallah, erir o kemer hararetten:KK70: :KK70:
Akdjsjd yaa bak sen benim kafadansin:KK53:seni erotik seniii:KK8::KK70:ama coh haklisin:işsiz::KK70:

Yukarı Alt