son care kk

Safistd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
4.724
16.886
"ay bu mu dert" demeyın lutfen, valla dert oldu :) yıne de derdıme sukur...

Bır yasında brıtısh shorthaır kedım var, son 3 aydır hatta artık 4 oldu kızgınlıkta ve bu aralar ıyıce cıgırdan cıktı ya, bır dısı bulamadım... facede bır suru sayfaya ılan verdım, evcıl hayvan sıtelerıne uye oldum yok veterınerlere haber bıraktım yok yok yok, koca ankara'da bır dısı kedı bulamadım ya :KK43: kedım heryere koku bırakıyor, camasır makınası onun koku bıraktıklarını yıkamaktan normal camasır yıkıyamıyor, sıra gelmıyor :KK43: cok sukur halıydı koltukdu yatakdı oyle seylere bırakmıyor sadece laminanta kendı yatagına yapıyor... Yınede gunde ıkı defa koku bırakıyor... resmen tazı gıbı koku bıraktıgı yerı arıyorum temızlıycem dezenfekte edıcem dıye canım cıkıyor cok yoruldum ya var mı dısı kedınız eslestırelım :KK70: o kadar caresız kaldım halımı sız anlayın cıldırıciğim :halay:

bu arada kısırlastır dıyenler olacaktır, kısırlastırmayı ıstemıyoruz vebalınden korkuyorum, zaten es aramak cok sıkıntılı bır surecmıs, yanına kızgınlıgı gecınce bır es almaya nıyetım var, onu da bebekken alıcam, su an kızgın oldugu ıcın kucuk bı dısı alamıyorm

Son düzenleme:

Safistd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
4.724
16.886
hahahahah kusura bakmayın ama derdiniz büyük. Bilirim nasıl koku bıraktıklarını ama kısırlaşınca hem kedi rahatlıyor hem de sahibi. umarım evladınıza bir eş bulursunuz :KK200:
Gızel temennılerınız ıcın tesekkur ederım :KK36: ıste rahatlıyor mu uzuluyor mu bılemıyrum agzı dili yok hep ıcımde bır tereddutle yasayamam vıcdan yaparım :KK43:

guneykarimkure

Cevizin o kekremsi tadı ve keçilerin sempatik...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2014
5.141
7.638
Tercümanın var mı?

Safistd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
4.724
16.886
1 yaşında dişi shorthair bulmayı deneyin bari,sahipliler kısırlaştırmış olabilir çoktan :)
yazık yavruya da üzüldüm yaa,cıyak cıyak tüm gün bağırıyordur da o :)

O bagırmıyor sureklı koku bırakıyor ve uyuyor ben temızlıyorum ve aglıyorum dongumuz bu sekılde aylardır :KK8: es bakıyorum bır yandan ama dedıgınız gıbı kısır olmayan dısı bulmak cok zor

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.178
31.364
O bagırmıyor sureklı koku bırakıyor ve uyuyor ben temızlıyorum ve aglıyorum dongumuz bu sekılde aylardır :KK8: es bakıyorum bır yandan ama dedıgınız gıbı kısır olmayan dısı bulmak cok zor
Kısırlaştırılmaları ömürlerini uzatıyor diye okumuştum bir yerde ama veterinerler en doğrusunu bilirler tabi ki.

Yukarı Alt