sonunda (sanırım) evleniyorum

melismelom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
102
arkadaşlar merhaba. önceki konularımı belki az çok hatırlayan olmuştur. nişanlımdan bi hatasından dolayı ayrılmıştım. ailem önce baskı yapmıştı istemedikleri için( sebebide daha önce evlenmiş ve 2 çocuklu olması), şans verdiklerinde çok sevmişlerdi,ama sonradan ben nişan attıktan sonra kesin bi dille karşı çıkıp hatta olay beni dövmelerine kadar gitmişti. bu dönem içerisinde biz nişanlımla düzeldik,atlattık çoğu şeyi ama günlerdir ailemi düğün için ikna edemiyorduk inada bindirmişlerdi. dün çok şükür ikna oldular. ama şimdide şu sıkıntı var,ailesiyle asla görüşmeyiz diyorlar ve bunun haricinde annem her işe dahil olmak istiyor. gelinlik, ev, alışveriş vs.. ikna ettiğim için şuan sesimi çıkarmıyorum.ama hep kendi dediği olsun istiyor. gelinliğini ben seçecem sen zevksizsin gibi laflar sayıyor. kendisi çok zor bi insan. aslında biz geçen hafta evi tuttuk ama tabi ona söyleyemedik henüz. ev bakıcaz,konumu şu falan dedim, iyi değil orası dedi onada kulp buldu. ki dediği semt çok elit biyer. şimdide ailem yüzünden nişanlımla aram bozulsun ve tatsızlık çıksın istemiyorum. neler tavsiye edersiniz

Aycemil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.136
Annen de katılsın tabi alışverişe ama sen yine de kendi istediğini al olmazsa arkadan tekrar git değiştir

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.625
Annenin alısverişe gelmek istemesi zaten normal olan değil mi ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kajmery34

Her şey neye layıksa ona dönüşür!
Pro Üye
Emoji Skoru
8.797
Bende boşanmış bir kadın olarak bekar bir kadının 2 çocuklu bir adamla evlenmeyi bu derece istemesini anlayamıyorum.
Bana da çocuklu kişiler talip olmuştu fakat ben asla cesaret edemedim. İlk önce bundan dolayı size çok şaşırdım.
Konuya gelecek olursak ben bu kadar zorlama olan işlerin iyi gittiğine inanmıyorum.
Ailenizi zor ikna ettiniz diye bu onlara her şeyi seçme hakkı vermez. Annenize her şeyi anlatmayın ve ona kesin bir dille biz hallederiz diyin. Böyle saçmalık mı olur?

dashboard

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
856
Bende bir evlilik yaptım ve iki çocuğum var,
Bekar biri gelse ayaklarıma kapanıp yalvarsa evlenelim diye önce çocuklarım sonra da henüz evliliği hiç tatmamış birini iki çocuklu hayata laapppsss!! diye sokmamak için acır, asla kabul etmem, ciddiyim.

Aileni dinle, lütfen.

Yukarı Alt