sorumsuzluk

arzutalat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
4 yıllık evliyim boşanmak üzereyim eşimden.sebebine gelince eşim çok sorumsuzca davranıyor. kazandığımız parayı at yarışına yatırıyor. elindeki tek kozu benim sigara kullanmam.içme oynamayayım diyor.

azucena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
At yarısı ciddi derecede bir kumar sorunu.Onunu kesemezsen herseyinizi yitirebilirsiniz.Benim sevgilimin arkadasları nelerini nelerini kaybettiler.Hatta unlu insanlar arasında kumar borcları yuzunden ortalarda görünmeyen insanlar var.Esin sacmalamadan bir yolunu bul.Sigaranı bahane ediyorsa bırakabilirsin.İleride daha kötü sonuclarla karsılasmadan.At yarısı ne yuvalar yıktı aman dikkat et.Bütcenizi ona bırakma.Kontrolu ele al.

E

EU1

Ziyaretçi
dinime küfreden müslüman olsa! o da bağımlılık bu da bağımlılık, bi farkı yok ki..

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
ne güzel sölemişin diline sağlık bende bunu anltamıyorummhihoyyyt
canim arkadasin demek istedigini asil anlamayan sensin bence. o da bagimlilik bu da. yani sen birakamiyorum diyorsun. o da birakamiyorum diyor.

bagimlilik birakilmasi zordur ve beraber birakmayi deneyin. bence o da senin sigarandan rahatsizsa sen de sigarayi birakacaksin.

onun birakmasinin ne kadar zor oldugunu sen sigarada zorlandikca goreceksin.

hem iyi bir anlasma olur.kocan da zaten bu fikri vermis neden kabul etmiyorsun?

Brave Capricorn

Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.610
canim arkadasin demek istedigini asil anlamayan sensin bence. o da bagimlilik bu da. yani sen birakamiyorum diyorsun. o da birakamiyorum diyor.

bagimlilik birakilmasi zordur ve beraber birakmayi deneyin. bence o da senin sigarandan rahatsizsa sen de sigarayi birakacaksin.

onun birakmasinin ne kadar zor oldugunu sen sigarada zorlandikca goreceksin.

hem iyi bir anlasma olur.kocan da zaten bu fikri vermis neden kabul etmiyorsun?

Sevgili kibela sigara ile at yarışını birmi tutuyorsun. Arkadaş istese bugün atar paketini fakat eşi çok zor bırakır bu kumarı.... Hastalık gibi bişeydir bu at yarışı:kızgın: arkadaşımın kocasıda oynardı . Şimdi hiç bişeyin sahibi değiller...

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Madem kolay sigarayı bırakmak, arkadaşda bırakıversin o zaman, bence ikiside bırakılması çok zor şeyler, arkadaş bugün atacağı paketi atardı zaten, atamamışki buraya yazmış.

L

lakhesis

Ziyaretçi
güzelim ama seninkide mantıksız oldu..
yuvanı yıkmak sigarayı bırakmaktan daha mı kolay?
hangisi zor dediğinde sigara mı çıktı.
sigarayı yuvana mı tercih ettin.
elbette zor bırakmak kolay mı ama eğer yuvam söz konusu ise (ki suç bendede var) bırakırım. doktoru var bakıcısı var bandı var dünyanın şeyi. gidin ikinizde bi doktora bağımlılık konusunda..
yuvanı yıkmak yapacağın en saçma ve en son şeydir.

E

EU1

Ziyaretçi
Hayir yani, bu adam birakcam demiş, ama sende birak demiş....
Yani sonuçta ikiside kötü alikanlik...
Birak güzelim yani...ölmezsin

kelebek07

fark var benimle senin ar
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
üzülme hiç değermi
erkek bir evi geçindirmek zorundadir.
Bu onun görevidir ....
Ve kumari birakmiyorsa ben seni birakiyorum de
bakalim nolcak tavrini koy
ama onu seviyormusun ? Sadece at yarişi mi sorunuz bunlari iyice bi düşün
bebişin var mi ?

Baktin vaz geçmiyor sende sevmiyorsun artik
eskisi gibi ilgili değilse sana ve sende sürdürmek istemiyorsan
ayril kendi hayatini yaşa bir kez gelcez bu dünyaya.....

Yukarı Alt