• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sosyal medyadan kadın oyuncuya iltifat eden bir sevgili, doğru mu yaptım?

AbsolutPromise

perfectly imperfect
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2018
5.696
20.860
Benimle konuşurken de bu fotoğraftaki saçın çok yakışmış, kilon tam yerinde zayıf seviyorum falan demesi güzellik kıstasına gereğinden fazla önem vermesi.
Birkaç aylık süreçte ve çoğunluğu yüz yüze bile geçmemiş bir ilişkide adam tamam kafama uydun evlenmek istiyorum diyor ve siz buna mı şaşırıyorsunuz? Evet ortada doğru düzgün bir ilişki olmadığı için adamın size yüzeysel bakması çok normal.
 

MissCherryBlossom

Guru
Pro Üye
23 Ağustos 2012
32.779
119.190
kesinlikle doğru olanı yapmışsınız. kendimi sizin yerinize koyuyorum ve bana abaza, iradesiz, kız düşkünü izlenimi verirdi. ünlü olup ona asla bakmayacak birine karşı bile hayal gücünü bu kadar genişletip "çok hoşsun biilmem ne" yazıyorsa (hele ki sizinle konuşurken) olabilitesi olan kadınlara karşı nasıldır kim bilir... hazır soğumuşken yol verin gitsin :sinirli:

++
Konu sahibesi is guc sahibi bir adam diyor, yani cocuk degil. Bana abaza geliyor boyle tipler, koca bir adamin ergen cocuk gibi oyunculara agiz suyu akitmasi komik ve yakisiksiz geliyor bana ayrica. ben olsam sogurdum.
 

hatik

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
276
258
bunu sözlü belirtse anlarım şu kadın çok güzel ama instagramda neden yazıyorlar ben hiç anlamıyorum böyle insanlarda bana göre değil hatta güzel diye yakışıklı diye takip eden insanları anlamıyorum yani tamam saygım var ama bana göre değil sanırım sizde benim gibi düşünüyorsunuz.
 

Gamzeceylan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2020
530
1.072
Bende soğurdum ya diziyi izlerken falan güzelmiş demesi başka özel olarak profiline girip yorum yapması başka.Tabi ki oyuncudan kıskanacak değilim sadece cringe bulduğum için soğurdum.Adrina Limanın fotoğrafının altına "Çok güzelsin kız senle pikniğe gidelim mi" yazan dayı aklıma geldi birden :KK70:
 

CiRiLLA

I Hate Portals ♈
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
16.090
50.461
basit sözler gibi görünen ama ilerisi için msj verilen cümleler ,bir arkadaşım vardı 'birazda yanıma yakışsın yaa' derdi,kendilerini nerede görüyor bunlar hiç anlamıyorum
Dış gorunuş en onemli kriter olmasa da gozune hoş gelmeyen insanla da ömür geçmez, en azindan benim için.
Kimisi, "cirkindi sevince guzel gelmeye başladi" der olabilir normaldir, ben gozume cirkin gorunen biriyle iliskiye başlamakta zorlanirdim.

Dedigim gibi en onemli kriter degil ama başina vahim bir durum gelmediği surece eşler kendilerine dikkat etmeli diye dusunuyorum.
İnsanin begendigi biriyle birlikte olmak istemesi normal. Ama konudaki adam aşik degil sorun orda.
 

muzlupuding

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
336
767
Ünlü birinin fotoğrafını beğenmesi normal bence. Ama yorum yazacak kadar düşmek ne bileyim. Hani yalnız olursun gırgır, şamata belki of ateş falan dersin( ki bu da saçma ama neyse) ama biriyle görüşürken de nasıl bir açlık ki üşenmeyip yorum yazacaksın. Bir de güzellik konusuna çok takılan, ben zayıf seviyorum , açsın şöyleyken daha güzel diyenlerden uzak durmalı bence. Güzellik konusunda bu kadar ayrıntıcı biri itici gelirdi bana
 
Yukarı Alt