Söz alışverişi hakkında bilgi

yinandyang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
3.652
2.794
öncesinde bakın karar verin, o gün karar vermek zor olur.
yüzüğe de bakabilirsiniz. fikriniz olur..
sadece alyans üzerine çalışan kuyumcular var, çok çeşit oluyor..

Aycemil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
1.531
2.264
Kuyumcular da nöbetci oluyor pazar günleri ve resmi tatillerde, bana hep msj gelir alış veril yaptığım kuyumcu nöbetci olduğunda elbise içinse butik tercih etmelisiniz bence.

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.447
22.100
Bizde yüzükleri avm den almıştık sizde öyle yapın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bonibon93

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2017
424
477
Ben herşeyi bir günde hallettim ama şöyle her şeye gidiceksin önceden karar vericeksin nerden alıcağını siparişlerini vericeksin geldiklerinde hepsine sırayla götürüp alıcaksınız.

merveeeeeeeee717

Gülümse hayata :)
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
4.532
4.178
Ankara Kızılay da çok guzel kıyafetler var büyükler daha güzel

Sana parayı göndersin bence sen şimdiden al klan parayı da teslim et tabi bu sozlun ile samimiyete bağlı

Kirmiziatkilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
2.804
8.201
Ulus kuyumcular carsisinda açık olan kuyumcular oluyor. Büyük olanlar kapali olsa da daha küçük ölçekli olanlar açık oluyor.
Abiye icin de eger aciksaniz karum avm ye gidin. Oradaki kadar orijinal abiye hicbir yerde yok. Tesettürlüyseniz bilmiyorum ama. Ha bu arada hicbir abiye 1 gunde teslim edilmez. Illa ki duzeltilmesi gereken yerleri oluyor çünkü. Yerinizde olsam onu onceden hallederdim.

Ysmdfn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
6.445
8.408
Avm’de kuyumcuda var elbise alabileceğiniz mağazada. Gidin bi avm’ye alışveriş yapın,yiyin,için dönün evinize:)

Yukarı Alt