space bag (vakumlu poşet) kullananlara sesleniyorum

feri(DE)rin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu aralar space bag lere taktım kafayı ama bir türlü karar veremiyorum
kimileri aaa kullandım çok memnunum diyor, kimisi bir süre sonra açılıyor boşuna okadar para verme diyor. kullanan varsa lütfen paylaşalım tecrübelerinizi:bbo: :bbo:

Anuska

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
75
bu aralar space bag lere taktım kafayı ama bir türlü karar veremiyorum
kimileri aaa kullandım çok memnunum diyor, kimisi bir süre sonra açılıyor boşuna okadar para verme diyor. kullanan varsa lütfen paylaşalım tecrübelerinizi:bbo: :bbo:
ben uzun süredir kullanıyorum.tv den sipariş verdim . çabucak elime ulaştı.ama öyle anlatıldığı kadar muhteşem bulmadım.örneğin yorgan en büyük boyuna bile sığmıyor.pamuk yastıklardan da en fazla 2 tane koyabiliyorsunuz.ben 3 denedim,ilk gün fermuar yeri cırt diye yırtıdı.çöpe atmak zorunda kaldım.ama sadece giysi koyacaksanız idare eder.
****önemli not:vakumlaması iyi de birkaç ay sonra içinden çıkanların kırışıklıklarını ütü gideremiyor,haberiniz olsun.:1no2:

B

busra_tuna

Ziyaretçi
Valla annem almış..Geçen gün bütün kışlıkları vakumlayıp koydu çekmeceye :)
Çok kullanışlı ama sonrasını bilemem hemen açılır yada herhangi birşey olurmu..

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Benimde yengem aldı daha yeni.En büyük poşetine 1 yorgan iki kalın battaniye sığdırdık. baya küçülttü ama çıkınca nolurlar bilemicem maalesef..

feri(DE)rin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hmm ne yapsam acaba :uhm:
pamuk yorgan falan kullanmıyorum ben hiç yastık yorgan hep silikon elyaf hada rahat vakumlanır diye düşünüyorum ama tek endişem iki üç güne kalmadan tekrar şişiyo diyorlar asıl kafamı kurcalayan nokta o :uhm: :uhm:

filizcan

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selam feri ben aldım ama memnun kalmadım zaman icinde eski haline dönüyor ve üs kapak asla yerine oturmuyor vakumladıgın hersey cok burusuyor yazık parama benden söylemesi

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bence Bu Tür şeyleri Yolculuğa çikarken Kullanmak.yani Valizlere Daha Fazla Eşya Siğdirmak Için Iyi Olur.
Uzun Süre Saklarsaniz Kirişiyor Gerçekten.ben Açikcasi Yolculuk Için Almayi Düşünüyorum.almak Için Hangi Adresi Tavsiye Edersiniz?

Yukarı Alt