Sperm problemleri(hiz,sayi,morfoliji)ad─▒m adim tedavi sureclerimizi paylasalim konusalim buyrun ­čśŐ

Mrvyvz4832

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Nisan 2020
1.410
2.006
25
K─▒zlar merhaba benim e┼čimin 3 ay ├Ânce testte 8 milyon soerm (totalde) %62.5 hareketli ve 10.9 morfoloji vard─▒ en son yapt─▒rd─▒─č─▒m─▒z testte 5 milyon sperm -%50 hareketli %88 normal ba┼čl─▒ ├ž─▒kt─▒ .. bu s├╝re├žte KLomen ve artmed kulland─▒ t├╝p bebek tedavisine ba┼člayaca─č─▒z bu ay ama bu d├╝┼č├╝┼č neden olmus olabilir ? Fsh 26 keci boynuzu k├╝r├╝ yapm─▒┼čt─▒k san─▒r─▒m fsh y├╝ksek olunca onun yap─▒lmamas─▒ gerekirmi┼č onun ve klomenin etkisi olabilir mi ? Bu sonu├žlarla t├╝p bebek tutar m─▒ sizce?

Zerrinb

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Ocak 2017
146
69
28
arkada┼člar merhaba e┼čimin sperm say─▒s─▒ toplamda 65 milyon hareket yuzde 28 morfoloji y├╝zde 5 acaba bu degerler ile hamile kalirmiyim veya buna benzer de─čerlerle hamile kalan oldumu aramizda

Umrnnn

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Aral─▒k 2019
217
104
Merhaba han─▒mlar 1 y─▒ll─▒k evliyim ve hi├ž korunmad─▒─č─▒m─▒z halde ├žocu─čumuz olmad─▒ e┼čim doktora gitti ve spermle alakal─▒ sorun ├ž─▒kt─▒ raporunu yorumlayabilen var m─▒ bu i┼člerden anlayan

Umrnnn

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Aral─▒k 2019
217
104
─░leri hareket 15, yerinde hareket 30, normal morfolojik de %3 bunlar─▒ i┼čaretlemi┼č doktor promotil men verdi kullanmas─▒ i├žin. Bu de─čerlerle olur mu ya┼č─▒m 31 vakit kaybetmeden t├╝p bebe─če mi gitsem ├žok darald─▒m art─▒k

serap8282

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 May─▒s 2020
2
2
38
k─▒zlar benim e┼čiminde sperm de─čeri ├žok d├╝┼č├╝kt├╝ 5 milyon civar─▒. doktorumuz e┼čimi varikosel ameliyat─▒ yapt─▒ktan sonra carniact duo diye bir ilaca ba┼člad─▒ de─čerleri eskisinden ├žok daha iyi ama san─▒r─▒m yolun ba┼č─▒nday─▒z sab─▒rla doktorumuzun dediklerini yap─▒yor e┼čim.mersinde dr u─čur ├Âzer hocam sab─▒rla sordu─čumuz her sorumuza cevap verip bizi rahatlat─▒yor bu sefer kulaktan dolma hi├ž bir┼čey kullanmayaca─č─▒z doktorumuzun tedavisine uyaca─č─▒z 3 ay sonra kontrol├╝ var ilaca devam ediyor e┼čim in┼čallah iyi haberler al─▒rz