Sperm sayısı 0 (sıfır) olanlara ilac ve takviye önerisi

Strechilates

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2020
12
1
28
Aslında sizin gibi olan çok kişi var, uzun aylar seneler tedavi olup sperm üretilmesini sağlayabiliyorlar. Enazından busekilde tedavi olarak rosi deneyebilirsiniz. İyice arastırın, suanda Celalettin Peru var bu konuda.
Biz tüm tetkiklerimizi yaptırdık, doktorumuza da çok güveniyoruz.
ama birçok yer tedavisiz bisekilde tese yapıyor. Buda insana maddi manevi yıkım gerçekten, kesinlikle haklısınız bu konuda
Rosi içinde sperm gerekiyo oda yok yani kök hucre tedavisi pesindeyim su aralar

Pespembegonya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
202
109
27
Ayrıntılı test verdiriyo musunuz arada? Özelde başka bunun için olan lavabotuarlarr ardışık sperm testi alıyor o baŞka

Pespembegonya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
202
109
27
Önerdi öncesinde testlerlede anlaşılabilir boşuna ameliyat olma diye genetik testler yapıldı sonuc olarak hiç sperm üretilmiyor microtese ile de bulunmaz dedi
Genetik problemi olup sperm çıkan çok var o doktor çok yanlış konuşmuş. Hormon değerleriniz nasıl? Sperm üretimine destek olunsa rosilik hücre çıkabilir hatta ilerisi olur. Sertoli olup sperm çıkan var. Sadece genetik olduğu için embryo oluştuğunda genetik problem olup olmadığına bakarlar o kadsr. Azoda en zorlu a d delesyonu sizin başka

Strechilates

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2020
12
1
28
Genetik problemi olup sperm çıkan çok var o doktor çok yanlış konuşmuş. Hormon değerleriniz nasıl? Sperm üretimine destek olunsa rosilik hücre çıkabilir hatta ilerisi olur. Sertoli olup sperm çıkan var. Sadece genetik olduğu için embryo oluştuğunda genetik problem olup olmadığına bakarlar o kadsr. Azoda en zorlu a d delesyonu sizin başka
O yüzden takviye soruyorum belki faydası olur azda olsa değisirse diye hormon normal eşimin ailesinde genetikmiş infertilite babası annesi akrabaları fln

Pespembegonya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
202
109
27
Genetik dediğiniz nedir peki ? Y delesyonu a c d ? Takviye ben kullanıyorum ama hormon değerlerini sorunu iyice bilmek lazım hormonları alt üst edip işi iyice zOrlaştırma birde. Ayrıntılı testi nerede veriyorsunuz? Lavobatuar çok önemli çünkü