Gonluguzelllll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
10
6
Arkadaşlar merhaba tecrübeli olanlarınızdan yorum bekliyorumm.. Evliliğimin 6. Ayınca hamile kaldım ve 6 aylıkken erken doğum sebebiyle kaybettim.. üzerinden 15 ay geçti ve hamile kalamayınca testlerimizi yaptırdım eşimin sperm testi aşağıda ki gibidir.. çok mu kötü seçeneklerimiz nedir yardım lütfennn..

Eklentiler

Elexus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
1.151
1.740
Eşinizi en kısa zamanda konusunda uzman bir androloga yönlendirmenizi tavsiye ederim.. Bir kere hamile kalmışsınız tekrar olabilir, değerler kötü de olsa bu olabiliyor, doğal kürlerle de değerler yükselebiliyor ama zaman kaybetmemek için dediğim gibi öncelikle eşinizin bir uzmana görünmesi bence faydalı olacaktır.

eunja

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
386
471
Canım sperm degerleri değişkendir. Daha once olmus yine olur inşallah. Evladınızı kaybetmişsiniz acınız taze eşin de cok uzgun oldugu için degerler dusmustur.basınız sagolsun Allah yeniden saglıklı evlatlar nasip etsin

Elexus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
1.151
1.740
Ben 25 eşim işe 26 yaşında sonuçlara üzüldük.. umarım düzelir teşekkürler
Çok gençsiniz 🥰 hiç kafaya takmayın..
Ben 41 eşim 52
Biz bile çok takmıyoruz ☺ Allah büyük. Ama elimizden geleni de yapıyoruz. O yüzden dedim bir uzmana görünsün eşiniz diye. Benim eşimde de biraz problem var ama doktor önerisi ilaç ve takviyelerle birkaç ayda bir hayli gelişme kaydettik. Eşinizin yaşı çok genç bir sürü çocuğunuz olur merak etmeyin ama tavsiyemi de es geçmeyin derim.

Gonluguzelllll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
10
6
Canım sperm degerleri değişkendir. Daha once olmus yine olur inşallah. Evladınızı kaybetmişsiniz acınız taze eşin de cok uzgun oldugu için degerler dusmustur.basınız sagolsun Allah yeniden saglıklı evlatlar nasip etsin
Evet her şeyin üst üste geldiği bir dönem geçirdik.. Allahın izniyle inşaallah çok teşekkürler

Gonluguzelllll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
10
6
Çok gençsiniz 🥰 hiç kafaya takmayın..
Ben 41 eşim 52
Biz bile çok takmıyoruz ☺ Allah büyük. Ama elimizden geleni de yapıyoruz. O yüzden dedim bir uzmana görünsün eşiniz diye. Benim eşimde de biraz problem var ama doktor önerisi ilaç ve takviyelerle birkaç ayda bir hayli gelişme kaydettik. Eşinizin yaşı çok genç bir sürü çocuğunuz olur merak etmeyin ama tavsiyemi de es geçmeyin derim.
Her şey stresten zaten kafamıza takmaktan vazgeçsek düzelicek.. en yakın zamanda randevu alacağım çok teşekkürler

fdmszr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
20
4
hiç korkma en azindan okadar var biz sperm testi yaptirdik hersey sifir sifir 😔simdi tup bebek tedavisine basladik ameleyatla sperm bulunucakta bizde bebegimizi kucagimiza alicaz daha cok zor durumumuz
sukrek kardesim biz sukrediyoruz buna bile
rabbim herkese anne olmayi nasip etsin

Yukarı Alt