• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Sperm testi sonucu hak.

cey0435

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
9
3
24
Arkadaşlar merhaba. Eşim 31 yaşında be 1 buçuk senedir bebek düşünüyoruz. Sperm testi yaptırdık ve yaptırdığımız yerdeki doktor biraz sıkıntılı ama iyi dedi. Bugün kendi doktoruma gösterdim sperm sıkıntılı çift başlı sperm dedi ve tüp bebek önerdi? Kafam çok karıştı bilgisi olan var mı?? :KK43: resim eke ekledim

Eklentiler

Rprnn

Kuşlara takılıp gidiyor aklım 🌺
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
181
194
24
Çift başlı ne demek ki ilkkez duydum onu.
Korkma bence sonuçta çok kötü imkamsız dememiş biraz uğraştırır belki ama olur inşAllah 🙏

Rprnn

Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
181
194
24
Hadi hayırlısı inşallah nasip olur 🙏 size bana isteyen hak eden her anneye ❤❤

cey0435

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
9
3
24
Çift başlı ne demek ki ilkkez duydum onu.
Korkma bence sonuçta çok kötü imkamsız dememiş biraz uğraştırır belki ama olur inşAllah 🙏
Sperm sayısında bir problem gözükmüyormuş ama tek değilde baş kısımları iki tane olduğu için hızıda düşürmüş 😔😔

Merve

Candan açtık cehle karşı bir savaş ❗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
11.581
37.397
28
Normal morfoloji 3 onun 4 ve üzeri olması istenir. İyi değil ama çok kötü de değil. Bizde de düşük oranda çiftbaşlı var. Tüp bebek için görüşün. Bence normal yolla olmaz denmez. Ama beklememek için tüp de yaptırabilirsiniz.

Rprnn

Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
181
194
24
Sizde bi kaç doktora daha görünün en iyisi aklınıza yatan kimse onda tedavi olun 😻 üzülmeyin ne imkanszlar var bilemezsiniz Rabbim gönlünüze göre versin 💙🙏

cey0435

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
9
3
24
Normal morfoloji 3 onun 4 ve üzeri olması istenir. İyi değil ama çok kötü de değil. Bizde de düşük oranda çiftbaşlı var. Tüp bebek için görüşün. Bence normal yolla olmaz denmez. Ama beklememek için tüp de yaptırabilirsiniz.
Teşekkürler :KK43: