sperm testi

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Pro Üye
Emoji Skoru
7
arkadaşlar devlet hastanesinde eşine sperm testi yaptıran varmı benim eşimdende doktorum sperm testi istedi ve devlet hastanesinde yapabileceğimizide dedi ama devlet hastanesinde ne deyipte yaptıracaz acaba hastanede doktora muayne olmamız gerekiyomu bu konuda hiç bir bilgim yok herhangi bir bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim çünkü benim doktorum başka hasteneye bakıyo bu test başka hastanede yapılıyo beni bilgilendirirseniz sevinirim......:çok üzgünüm:

ankakuxsxu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
spermiyogram yaptırmak istiyoruz dersiniz, benim bildiğim kadarıyla ürolojiden randevu almanız gerekiyor. biz özelde yaptırmıştık geçen ay 45ytl verdik hayırlı olsun inşallah

zelixsx82

Pro Üye
Emoji Skoru
7
teşekkür ederim öğrenirsen sevinirim devlet de yapıldığını biliyorum doktorum söylemişti bana
ama daha çok hastanede nereye müracaat edeceğimi bilmiyorum onuda öğrenebilirsen çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

ankakuxsxu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ha bir de gitmeden önce 3 gün öncesinden cinsel ilişkiyi kesmeniz gerekiyo. ama bu süre 1 haftayı da aşmamalıymış yoksa spermler bozulmaya başlıyormuş. ona göre tedbirli giderseniz iyi olur :KK66:

ankakuxsxu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
pardon canım ya ben fiyatı unutmuşum da eşime sordum düzelteyim, özel laboratuarda 35ytl ye yaptırmıştık

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
bana kalırsa özel bi labaratuvarda yaptırın erkekler bu konuda belli etmeselerde çok tedirgin oluyo hastane çok kalabalık ama labaratuvar öyle değil kolay değil o kadar kişinin içinde tuvalete girip mastürbasyon yapması herkez ona bakıyomuş gibi gelir en isimi labaratuvara gidin tabiki öncesinde 3 günlük cinsel perhizle

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
unutmadan benim eşim iki kere yaptı bu testi biri ilk çocukta 9 sene evvel diğeri 6 ay önce ikinci çocukta şu an hamileyim darısı isteyenlerin başına

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
teşekkür ederim öğrenirsen sevinirim devlet de yapıldığını biliyorum doktorum söylemişti bana
ama daha çok hastanede nereye müracaat edeceğimi bilmiyorum onuda öğrenebilirsen çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.
canım geçmiş olsun dilerim en yakın zamanda bebişine kavuşursun. tatlım devlet hastanelerinde protokol biraz faklıdır, yani direk lablatuvara gidip ben spem testi yaptırmak istiyorum diyemiyorsun, öncelikle eşin hastanenin üroloji polikiniğine gidecek derdini anlatacak ve sonra dr onu biyokimyaya yönlenirecek. bu arada 3 günlük bir cinsel pehrizle giderse işleriniz daha çabuk hallolur.

zelixsx82

Pro Üye
Emoji Skoru
7
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim bakalım bir kaç gün sonra bu testi yaptırıcam inşallah bir sorun çıkmazda bende bebeğime kavuşurum.

FOKURFOKUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sonuçlarını yazarsan burda degerlendiririz artık iyice bilgilendik bu konuda.

Yukarı Alt