spermiyogramla ilgili.........bakar mısınız?

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
kızlar ya ben rahim filmi için bekliyorum da şu an hap kullandım adet olmak için bitince film çektireceğim eşimden de 3 gün cinsel perhizden sonra spermiyogram istedi.bunu yaptırmak için benim adetimi beklemeize gerek var mı yoksa onunkini şimdiden aradan çıkarabilir miyiz.3 gün cinsel perhizi şimdi uygulayıp yaptırsak olur mu spermiyogramı onun belli bir vakti yok dimi?

Rosem

****BİRİCİGİM***
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
kızlar ya ben rahim filmi için bekliyorum da şu an hap kullandım adet olmak için bitince film çektireceğim eşimden de 3 gün cinsel perhizden sonra spermiyogram istedi.bunu yaptırmak için benim adetimi beklemeize gerek var mı yoksa onunkini şimdiden aradan çıkarabilir miyiz.3 gün cinsel perhizi şimdi uygulayıp yaptırsak olur mu spermiyogramı onun belli bir vakti yok dimi?
canım 3 gunluk perhız olduktan sonra tabıkı tahlılı ıstedıgın zaman yaptırabılırsınız..
hadı bakalım ınsallah guzel sonuclar alırsınız..hihoyyyt

((eslem))

Canım kızım büyüyor
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Rosem arkadaşıma katılıyorum
3 günlük perhizden sonra hastanede veriyorsunuz spermi
senle bir alakası yok, eşinin tahlil sonucu çıksın
sende filmi çektirirsin sonuca göre tedavi yada devam uygulanır

sibel07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet canım bu işin içinde biri olarak diyorumki 3 günlük ilişkiden sonra verebilir örneği.inşallah iyi sonuçlar alırsınız.

3MELEKANNESI

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
canlarım benim hepiniz sağolun iyi ki varsınız

sibel07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yanlış oldu ilişkiye girdikten 3 gün sonra demek istemiştim ama ........

3MELEKANNESI

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
yanlış oldu ilişkiye girdikten 3 gün sonra demek istemiştim ama ........
peki sibelcim biz adet olduğumdan dolayı 6gündür ilişkiye girmiyoruz zaten yarın 7 gün olacak yarın gidip yaptırsa doğru sonuçlar alırmıyız yoksa bir hafta geçtiği için sperm kalitesi düşmüş olabilir mi?yoksa 1 kez boşalma olsun onun 3 gün sonrası mı gidelim vermeye?opt canım

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
peki sibelcim biz adet olduğumdan dolayı 6gündür ilişkiye girmiyoruz zaten yarın 7 gün olacak yarın gidip yaptırsa doğru sonuçlar alırmıyız yoksa bir hafta geçtiği için sperm kalitesi düşmüş olabilir mi?yoksa 1 kez boşalma olsun onun 3 gün sonrası mı gidelim vermeye?opt canım
Canım 7 gün test için uzun bir süre diye biliyorum doktorlar 4.günü uygun görüyor 7. günde yapılan test yanıltıcı olabilir ya tekrar doktorunuza sorarak yaptırın yada tekrar 3 günlük perhiz uygulayın..........

sibel07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Canim en kesini 3 günlük pehriz ve 5 günüde geçememesi gerekiyor.bence boşalma olduktan sonra 3, gün gitsin.cinsel pehriz süresinin normal değerleri 2-4 gün yani idesl olanda arada kalan 3. Gün oluyor.

E

EU2

Ziyaretçi
evet bende bu isin icndeyim ve en fazla 5 gun oldugunu biliyorum sperm kalitesi dusuyor canli sperm azaliyor gun cogaldikca insallah iyi sonuclar alirsiniz

Yukarı Alt