Spiral hakkinda yardimci olurmusunuz.

bademmelek

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2015
624
597
30
Bayanlar bilenler basina gelenler varsa bana bi bilgi verirmisiniz.bir ay oldu spral taktirdim adet gordum normalden fazla ve bitiminde esimle birlikte olduk ve esim battığını soyledi spral kaymis olabilir mi?dr randevu aldim ama o catala tekrar yatmak ölüm benim icin gerçketen cok gerildim...

nares

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
71
34
24
Bayanlar bilenler basina gelenler varsa bana bi bilgi verirmisiniz.bir ay oldu spral taktirdim adet gordum normalden fazla ve bitiminde esimle birlikte olduk ve esim battığını soyledi spral kaymis olabilir mi?dr randevu aldim ama o catala tekrar yatmak ölüm benim icin gerçketen cok gerildim...
bende 11 kasım da taktırdım benim esimde battığını söylüyor ama adet oldum spiralden sonra ve çok yoğun kanamam var günde 6 7 kere pet degistiriyorum

nares

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
71
34
24
siz doktora göründünüz mu kaymış mıdır ki acaba

devrimyen

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
164
51
41
Ben de spiral kullaniyorum 6 yilda 1 degistirerek bu 2.spiralim ve batma gibi bir sıkıntı yasamadik esimle.esinizin psikolojik olabilir mi yada yerinden kaymis olabilir mi bilemiyorum.

devrimyen

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
164
51
41
siz doktora göründünüz mu kaymış mıdır ki acaba
Yeni takildigi zamanlar kaymamasi icin agir kaldirmamaniz yukariya uzanmamaniz gerek.sert iliski yasandiginda da kayma ihtimali var demisti doktorum.ama batma hic yasamadik biz