Stilist - Aleksandra Marinina

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.135
Emoji Skoru
19.092
Yaş
55
Yaşları on dört ile on yedi arasında değişen dokuz genç erkek, aşırı dozda uyuşturucudan ölü bulunurlar. Eldeki tek ipucu, Moskova'nın dışındaki Hayal sitesi yakınlarında bulunan ve son kurbanın kaçırılmasında kullanılan çalıntı arabadır.

Dedektif Anastasia (Nastya) Kemanskaya, bu ipucunun peşine takıldığında eski sevgilisi Soloyev'le yeniden karşılaşmak ve "hesaplaşmak" zorunda kalır. Esrarengiz bir kaza sonucu tekerlekli sandalyeye bağımlı kalan ünlü çevirmen Soloyev'in evinde işlenen cinayetlerle işler iyice karışır: Bir yandan "Uzakdoğu bestseller"ları ile satış rakamları milyonları bulan "Şerhan" yayınevindeki entrikalar, bir yandan da halen kayıp olan ve cesetleri bulunamayan beş genç erkek... Bu cinayetler birbiri ile bağlantılı mıdır? Yoksa Dedektif Nastya'yı (ve okuru) bambaşka bir sürpriz mi beklemektedir?

Bugüne kadar otuzun üzerinde roman yazan, kitapları yirmi dile çevrilip on yedi milyon satan ve televizyon dizilerine konu olan ünlü Rus polisiye yazarı Alexandra Marinina ilk kez Türkçe'de.
 
Yukarı Alt