stn Dkmen-Kk eyler

Yagmurun_kizi

Çocuklarım benim herşeyim...
Kayıtlı Üye
Katılım
11 Aralık 2015
Mesajlar
6.652
Emoji Skoru
8.333
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bir süredir televizyonda devam eden Küçük Şeyler adlı program bu kitabın oluşumuna ilham verdi. Üstün Dökmen Küçük Şeyler kitabında temel konulara, özellikle toplumun ihtiyacı olduğunu düşündüğü ve seminerlerinde izleyenlerin etkilendiklerini gözlemlediği konulara değiniyor. Programda ele alınan bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluşan kitabın çerçevesi insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek eşitliği...
Küçük Şeyler, etrafımızdaki pozitif şeyleri görüp hayatımızdaki zorlukları, tuzakları yok saymayan, aksine tüm detaylarıyla -Küçük Şeyler'le- bir kez daha gözler önüne seren, verdiği ipuçlarıyla yaklaşım ve davranışlarımıza ışık tutan bir eser.
 

mustang

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Nisan 2007
Mesajlar
58
Emoji Skoru
0
Ben tv de izledim okudum seminerini de katıldım tv dekin den daha yapılı ve sevimli o seminerlerini kaçırmamak lazım hiç olmazsa 1 saat dış dünya ile iletişiminizi hem kesiyor hemde yeni kapılar açıyor
 

putzie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Mart 2007
Mesajlar
161
Emoji Skoru
0
Yaş
34
ben okudum kitabı mükemmel bir kitap bence kesinlikle tavsiye ediyorum.içindekiler kesinlikle yaşantımıza ışık tutuyor..
 

bonita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
30 Mayıs 2007
Mesajlar
58
Emoji Skoru
0
Ben bu kitabı 3 saatte bitirdim.Akıcı bir dille insanın aklına gelmeyen ufacık hayat detaylarını açığa çıkarıp insanın mutlu olmasını sağlıyor.Seminerlerini de çok merak ediyorum açıkçası Üstün Dökmenin konuşma tarzını da merak ediyorum kitaptakileri nasıl açıklıyor acaba çok istiyorum gitmek seminerlerine.
Ben Tv izlemiyorum fazla bilsem programını izlerdim tv de.Herkesin okumasını tavsiye ederim.
 
Yukarı Alt