Popüler Konu Şu An Aklından Ne Geçiyor ?

Vind

I have a secret dream... 🎶
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.171
7.049
Çok sıkıldım, yoruldum.
Bugün bir bıkkınlık var üzerimde.
Çok şey isteyip hiç bir şey yapamıyorum...
Sıkıldım. Önümdeki engellerden, çevremdeki insanlardan, evden, cesaret eksikliğimden, hassaslığımdan...

Vind

Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.171
7.049
Başıma diş belası çıktı şimdi de, müthiş.
Muhtemelen çekilecek ama çekimsiz kurtarılır umarım ve sıkıntısız geçer.

Son düzenleme:

Vind

Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.171
7.049
Bugün hiç dışarı çıkasım yok.. Bir yük var üzerimde sanki...

Delft

Bir varmış bir yokmuş
Pro Üye
28 Ekim 2013
661
177
Cok acik pembe geliyo bu durum a) yumurtalik kanseri (iyihuylusunu gecirmis biri olarak) b) kemik erimesi c) erken menapoz

Esim ertelettiriyo surekli dru yaklasik 5 aydan beri durum bu..cocuklarada bakmiyo demekkikefeni yirtmami istemiyo :p memlekette bi gideyim diyom oda denk gelmiyo gunu..neyse vardir heseyde bi hayir ..

Vind

Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.171
7.049
Ahh Allah'ım.. Kalbimden geçeni biliyorsun. Nasip et nolur. Biliyorum ki en mutlu olacağım uğraş o... İş olarak yapmasam da olur ama yapayım bir şekilde. Lütfen... Çok uzakta olmasın zaten 14 yıl geçti üzerinden...
Yine en hayırlısını sen bilirsin tabi ama... Ne bilim hayatıma bakınca en çok keyif aldığım, hırs yaptığım şeydi o, hırssız biriyim ben normalde, para kaygısıyla bir şey yapamıyorum işte, zorlanıyorum. Kalbim orada, onu yaptığımda, ulaştığımda oturup ağlayabilirim gibi geliyor. Bazen yapan insanları gördüğümde duygulanıyorum...
Sanki yaptığım zaman ruhuma şifa olacakmış gibi geliyor...

Son düzenleme:

Delft

Bir varmış bir yokmuş
Pro Üye
28 Ekim 2013
661
177
Pufff is cook yapan yoookk... buraya gelince sanki islerden kaciyorum neyse sabaha karsi biter herhalde. cocuklari zor uyuttum.. esim nobete kaldi.. ilk kez bulundugumuz yerde kurbanimizi kesicez .genelde ya esimin memleket ya benim memlekete yonelirdik .. umarim bir sikinti yasamayiz
Sonra 4 yasindayken kizim turkce , ingilizce ogrendi ilkokul seviyesinde..(anaokul ogretmeni ogretmisti +48 yas kitaplardan) toplamada yapabiliyor..satranc iyi oynuyor ( bir yetiskini ,tabletteki bilgisayar modeli yeniyor) ama ben sevinemiyorum cunku ilkokula basladiginda " ee ben zaten bunlari biliyorumki diyip derslerini dinlememezlik yaparsa,okuldan bikarsa ne olacak.. umarim evham yapiyorumdur 😯

Yukarı Alt