• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Popüler Konu Şu An Aklından Ne Geçiyor ?

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.468
7.133
Şöyle çok sakin bir dönemde, kimsenin bir derdi sıkıntısı olmadığı, bana ulaşmasını gerektirecek bir şeyin olmadığı, sağlığımın iyi olduğu vs. bir zamanda, huzur dolu tam bir yalnızlık yaşayabileceğim bir yerde olsam bir süreliğine... Başkalarının enerjilerinin minimumda olacağı şekilde kendimle kalsam tamamen... Bir de deniz esintisi olsa.

Summer-girl

İnsana uzağım artık.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
2.869
5.897
Zaman kaybettigime yaniyorum da ya kazanimlarim? Teselli mi yoksa?

Neyse ne. Cani cehenneme artik. Yoklugunda huzurun resmini cizebiliyorsam otesi yok.

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.468
7.133
Kendi kendime bir şeyleri halletmek istiyorum, kimse bilmeden süreçleri yaşamak istiyorum. Herkes sadece sonuç görsün istiyorum, kimsenin karışacak, konuşacak gücünün olmasını, gereksiz enerji vermesini istemiyorum... Ama zor... Hele annemle.

Kezmola

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
568
1.894
Yarın diyete başlıycam ama şimdi poaça yapıyorum vicdanım ve midem arasında kaldım

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.468
7.133
Aklımın iplerini salmak istiyorum ama ne zaman denesem hayat "bak yeterince düşünmedin, irdelemedin noldu" diye karşıma bir hata, pişmanlık çıkarıyor.

Yukarı Alt