Popüler Konu Şu An Aklından Ne Geçiyor ?

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.455
7.133
Akıllı telefonların gitgide daha hızlı tükenen şarjları :olamaz::olamaz::olamaz: Masraf çıkarma bana telefon!

Kai Hiwatari

Duranza Kırmızı Anka Kuşu
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
133
259
Niye böyle yazdın ki ben seni zaten affetmiştim içim acıdı keşke seni haketmedim demeseydin

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.455
7.133
Kendimi zorladığım her an aslında yapamayacağımı biliyordum, hissediyordum, sonuç olarak yapamadım ve daha kötü oldu, insanın kendine olan saygısından götürüyor zorlamak. Kendine söz verip tutamamak gibi. Kendime çok sinirlendim o zamanlarda. Vakti gelmeli bir şeyi yapabilmek için.
Denesen bile sonucunda demek ki olmayacak, zorlamayayım deyip o anı orada bırakmak, kendine yüklenmemek lazım. Bu olmalı aslında evet. Düşünmek çok önemli gelişmek için ama yüklenmemek gerek. İnsanın en değerli şeyi kendisi.
Ama insanlar... O insanlar! Annen mesela, kendine yüklenen insan, geldi sana da yüklendi, noldu kendine yüklenmeyi öğrendin sende.
Kendini bildiğini göremiyorlar, onlara göre hep zorlamak gerek, bahane uyduruyor, çocukça davranıyor oluyorsun bilmem ne, herkesin deneyiminin başka olduğunu bilemiyorlar. Bir salın ya!

Son düzenleme:

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.455
7.133
Bir insan kibar davranıyor diye onu tepesine çıkılası biri olarak görmekten ne zaman vazgeçilir acaba. Bir de baya kıl olanlar da var.

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.455
7.133
Önümüzdeki yıl doğum günümde farklı bir yerde olurum umarım, hayırlısıyla. Bir şeyler değişir.

Buhayatbeni7bitirdi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
76
56
Keşke sabah uyandığımda geceleri verdiğim kararlar değişmese. Keşke hemen affetmesem herkezi. Kalbimde biten neden geceleri aklımda dolaşırki? Keşke gözümü yumup hemen uyuya bilsem. Keşke keşke keşke...

Hayyal

Guru
Pro Üye
4 Temmuz 2008
2.065
6.789
Pek birşeyi kafaya takmıyorum artık.
Gelen gelir, gelmeyen gelmez.
Çağıran çağırır, çağırmayan çağırmaz.
Kimseye eyvallah edecek durumda da değilim.
Pek çok sorumluluk duygumdan sıyrıldım sanırım.

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.455
7.133
İstiyorum ki içimi döktüğüm şuralara bir gün "bitti" yazayım.
Bitsin.
Başım ağrıyor şuan...

Yukarı Alt