• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Su diyetim

Mlk245

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
502
637
-Ek bilgi (Hamilelikten dolayı 93 e çıkmıştım 50 kilodan. Emzirmeyi bırakınca kendimce açlık yaptım. Bu arada 79 a kadar inmiştim. 6 ayda. Sonra netten tamamen su diyeti yapanları gördüm ve böylece benim diyet serüvenim başladı.) Daha önceden 7 günlük açlık su diyeti yapmıştım ve 79 dan 68 e düşmüştüm 7 günde. 3 kilosunu geri aldım ama cidden sürekli ve ağır yemekler yediğim için. Yoksa geri alınması imkansızzz. Yarın inşaAlllah yeniden başlıcam. Benimle vaşlamak isteyenler yazsınnn birbirimize destek olalım. Şuam ki kilom 71.60. 21 günlük olarak denicem inşaAlllah. Eşimde izin verdi bu sefer :)) hedefim 58 en kötü ihtimalle. İnanıyorum ki 7 günde 9 kilo veren ben 21 günde 15 kilodan fazla verebilirim. Ama 60 ı görsemde muhteşem olur. Haydiiii bayanlar hayyyddiiii benimle kilo vermeyeee ne dersinizzz?

izmir355

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
55
17
Merhaba nasıl bir diyet bu biraz anlatabilir misiniz benimde doğum sonrası kaldı biraz kilolarım 🙈

Mlk245

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
502
637
Merhaba nasıl bir diyet bu biraz anlatabilir misiniz benimde doğum sonrası kaldı biraz kilolarım 🙈
Sadece su içmeye dayalı. Katı gıda veyahut su dışı sıvı yok. Ben yaptım 7 gün 7 günlük faha başlamıştım 4 de kesmiştim eşim sıkıntı yaptı diye ama şimdi 21 güne direk başlıcam son 15 daha :)

Mlk245

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
502
637
Salata da yok. :)) inan çok işe yarıyor. Sabah oruç kafasına gir. Ama susadığında su içeceksin bunu unutma. Ben yarın hemen başlicam inşaAlllah. Seni de beklerim ?😄

izmir355

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
55
17
Ozaman bende pazartesi yanındayım yarın eşim evde ilk gün zor olur onun evde olmasıyla pazartsi başlıyorum zaten eşimde diyette ama o salata Çorba vs hafif seyler yiyor 😄

Mlk245

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
502
637
Ozaman bende pazartesi yanındayım yarın eşim evde ilk gün zor olur onun evde olmasıyla pazartsi başlıyorum zaten eşimde diyette ama o salata Çorba vs hafif seyler yiyor 😄
Beklerim. :)) güncel kilonu bana yazmayı unutma

Yukarı Alt