şubat anneleri göbekleriniz sertleşmeye başladımı acep?

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar göbekleriniz sertleşmeye başladımı benim baya çıktı göbeğim ama daha sertleşmedi :kahve:

axsxkitom

Konyanın Gülü :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
benim kasıklarım sertelşti. göbeğim 5 aylık gibi oldu.
ee malum iki bebek taşıyorum.. :))

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
benim göbeğim baya sert, ben de anormal zannediyordum, normalmiymiş??hatta bazen öyle sertleşiyor ki, dün olduğu gibi, çatlayacam zannediyorum,, demek iyi bişey sevindim şimdi:sm_cool:

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
:):):):)benim göbeğim çok şişti ama hala hamur gibi yumuşak :):):)nedenkine:=)

Kite_Runner

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
354
Benim göbişimde belirgin artık ve serte yakın... Yani öyle yumuşacık değil.
Herkesin bünyesi farklı be Ertesigün. Kimin karnı 5. ayda belli oluyor, kimininki 3. ayda...
Kimi aşeriyor, kimi ermiyor.. Yani herkesde farklı. Seninde sertleşmemiş olmasıda bir anormallik olduğunu sanmıyorum canım.
Hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim...kaydirigubbakcemile5

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Benim göbişimde belirgin artık ve serte yakın... Yani öyle yumuşacık değil.
Herkesin bünyesi farklı be Ertesigün. Kimin karnı 5. ayda belli oluyor, kimininki 3. ayda...
Kimi aşeriyor, kimi ermiyor.. Yani herkesde farklı. Seninde sertleşmemiş olmasıda bir anormallik olduğunu sanmıyorum canım.
Hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim...kaydirigubbakcemile5
sırnaşık şeyhaklısın onlar sağlıklı şekilde dünyaya gelsinlerde herşeye razıyım :CüvCüv:

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
85
ya ertesigün açma böyle konularkötükedihüso
ya benim ne göbeğim sertleşti ne çıktı of yaaa ağlamak istiyorum herkesin çıktı ya şurda 4 aylık olmamıza 1,5 hafta kaldı ama yok çıkmıyoda sertleşmiyodaaabenneyaptımki

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ya ertesigün açma böyle konularkötükedihüso
ya benim ne göbeğim sertleşti ne çıktı of yaaa ağlamak istiyorum herkesin çıktı ya şurda 4 aylık olmamıza 1,5 hafta kaldı ama yok çıkmıyoda sertleşmiyodaaabenneyaptımki
kız benimkide hala oyun hamuru gibi benimde sertleşmedi sağlıklı olsunlarda şişmesin kız dimi:)yirim bebeni cokacimcoook

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
19
akşam yemek yedim baya yedim heralde karpuz yedim baya sulu zaten.1 litrede su işçtim.sonra meyve suyu anaa :1shok: ramazan davulu gibi oldum vallaha :roflol: gece cok zor uyudum.ama sabah kalkınca artık göbegimin hepsi gitmiyor kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
akşam yemek yedim baya yedim heralde karpuz yedim baya sulu zaten.1 litrede su işçtim.sonra meyve suyu anaa :1shok: ramazan davulu gibi oldum vallaha :roflol: gece cok zor uyudum.ama sabah kalkınca artık göbegimin hepsi gitmiyor kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
hadi bakalım darısı bizlerin başınacokacimcoookkızlar cinsiyet öğrendinizmi ben 2 hafta sonra gittiğimde öğrenicem inşallahkaydirigubbakcemile2

Yukarı Alt