şubat bebekleri kıpırdamaya başladı mı??

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
:emir_bebek::emir_bebek:kızlar ben yok yoookk,çatlayacam, bu bebeğimin kıpırdandığını, tekmelerini hissetemek için sabırsızlanıyorum,, ne zaman hissedeceğim yaaa....

en erken 17. haftaysa daha 3 haftam vaaarr,, :nazar:

sizlerde durum nasıl, paylaşın bakalım..yerimsenibenyerimseniben

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
85
cnm bugün sağ tarafımda 3 kere bişi attı ama bebekmi yoksa başka bişimi anlamadım normaldede benim bazen bişiler atar içimde ama bilmiyorum bebekmydi 14+3 üm

ceyrem

EyMeN eFe'lerin efesi..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
selam ben nasipse aralık annesiyim sizi okuyunca kendim geldim aklıma bende ilk 16 -17 haftada başladım hissetmeye ama şimdi kıpır kıpır oğlusum..kızlar bekleyin sabredin bazısı geç duyarmıs bunuda unutmayın merak etmeyin

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
19
dün sabah uzanmıs yan yatıyordum :CüvCüv: sonra göbegimin orası bayaa bir fııkır fıkır bişeyler oldu gamyoncuiremsu anaa dedim bu bebek galiba kaydirigubbakcemile5 ondan sonra aksam üzeri bi daha oldu ama o daha az oldu.ama süperrrrrrrr bir şeydi allahım yaaa:1shok:

axsxkitom

Konyanın Gülü :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
ben 14+2 oldum 1 haftadır sağ ksığımda sırt üstü yattığımda hafif kıpırdanmala hissettim
hapşurduğumdada tepki veriyorlar bazen. inşallah bebeklerimin kıpırtısıdır..

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kızlar karnınızdan tık tık ses gelıyorsa o bebeğin kıpırdaması değildir bebek kıpırdaması ınsallah yasayacaksınız sankı içinize kelebek girmiş gibi içerde kanadı karnınıza çarpar sonra benım haftama gelınce bı vurur bağrıttırır sızı:KK70:

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
19
kızlar karnınızdan tık tık ses gelıyorsa o bebeğin kıpırdaması değildir bebek kıpırdaması ınsallah yasayacaksınız sankı içinize kelebek girmiş gibi içerde kanadı karnınıza çarpar sonra benım haftama gelınce bı vurur bağrıttırır sızı:KK70:
evet canım.benim senin dedigin gibi oluyor.dün yan uzanıyordum göbeem nerdeyse yere degiyordu :roflol: o zaman işte ilk oldu ilk hissettim o gün.balık kaydı sanki karnımda hihoyyyt ve tekrarladı hala da arasıra oluyor.gittikçe artarrrrrrrr heralde inşallah.çook mutlu oluyorumm hissedince :sm_cool:

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende 15+2 günlüğüm ama ne kadar zorlasamda kendimi hissedemiyorum eşim bazen karnıma kulağını dayıyor sanki kıtır kıtır sesler geliyor bişi yiyormuş gibi diyor bende onlar bağırsaklarımdan gelen sesler olabilir diyorum çok heyecanlıyım çok

ssaslan

oğluşuna aşık (Sibel)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben ilk defa 1,5 -2 hafta önce hissettim
kesin hissettiğimi biliyorum çünkü biri ultrasonla eş zamanlı idi
ama o gün bugündür tık yok
gerçi o günlerde sürekli sırtüstü yatıyordum rahatsız olduğumdan
şimdi de hissetmek istiyorum ama sırtüstü yatmaktan çekiniyorum
çünkü sırtüstü yattığımızda bebeğe giden kan akışı zayıflıyormuş diye okumuştum
en ideali sol yanımıza yatmakmış

cerennur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yaaaaaa ben niye hissetmiyorum ki? 14+2 oldu ne güzel siz hissetmişsiniz bile. banane banane bende istiyom yaaaaa :Saruboceq: senağlama

Yukarı Alt