Şubat transferleri buraya gelin beraber bekleyelim

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
1.700
1.048
Dün transferim oldu bu üçüncü deneme ikisi dusukle sonuçlandı. Şimdi çift embriyo denendi bugün ilk gün sayılıyor heyecanli bekleyiş başladı. Uğurlu gelsin şubat hepimize 🤩🤩

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 244 gün kaldı.

4. ve 8. hafta arasında bebeğinizin yüz özelliklerinin gelişmesi yer alır. Göğüs ve karın boşlukları oluşmaya devam etmektedir. Ürogenital sırt oluşur. (boşaltım ve üreme sistemi). Ürogenital sırt idrar ve üreme yollarını oluşturacaktır. Akciğer tomurcukları (Akciğerleri oluşturacak dokular) göğüs boşluğunda görülür.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
1.700
1.048
benim de transferim 29 ocakta oldu ben de 8 şubatta öğrenecem insallah sonucumu
Az varmış aramızda hayırlısı olsun inşallah 11i test günüm ama perşembe günu belli olur artık 6sinda yapcam evde idrar bekleyemem çok. Nasıl gdyo neler yapiyosun

4. ve 8. hafta arasında bebeğinizin yüz özelliklerinin gelişmesi yer alır. Göğüs ve karın boşlukları oluşmaya devam etmektedir. Ürogenital sırt oluşur. (boşaltım ve üreme sistemi). Ürogenital sırt idrar ve üreme yollarını oluşturacaktır. Akciğer tomurcukları (Akciğerleri oluşturacak dokular) göğüs boşluğunda görülür.

zeynep8734

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
39
33
6sinda yapma bence benim bu ikinci tedavim ilk tedavimde oglum oldu 4 yıl önce simdi de i zamandan kalam dondurulmuş yumurta ile kardeş için denedim ben de ilkinde 6 gün sonra idrar testi yapıp negatif sonuç almış üzülmüştüm sonra 10. gün pozitifi gördüm insallah sen de bebeğini kucağına sağsalim alirsin canim

Hayat57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2018
1.093
1.014
Dün transferim oldu bu üçüncü deneme ikisi dusukle sonuçlandı. Şimdi çift embriyo denendi bugün ilk gün sayılıyor heyecanli bekleyiş başladı. Uğurlu gelsin şubat hepimize 🤩🤩
[/QUOT
Hayırlı olsun... İnşallah bebeğiniz size sımsıkı tutunur ve sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bizde nasip olursa bu ay transfer işlemine başlayacağız. Transfer hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Loriklorik

Biraz güneşe çıkayım da huyum kurusun . 😂
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
9.569
15.309
Ben de tedavi surecindeyim bugun ignelerimin 6. Gunu muhtemelen subatta benim de transferim insallahh

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
1.700
1.048
6sinda yapma bence benim bu ikinci tedavim ilk tedavimde oglum oldu 4 yıl önce simdi de i zamandan kalam dondurulmuş yumurta ile kardeş için denedim ben de ilkinde 6 gün sonra idrar testi yapıp negatif sonuç almış üzülmüştüm sonra 10. gün pozitifi gördüm insallah sen de bebeğini kucağına sağsalim alirsin canim
Benim de üçüncü transferim ilk ikisinde de 5. Gün öğrendim idrarda 5. Gün dondurulmuş benimkiler çabuk cikiyo zaten daha fazla bekleyememm 🤩

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
1.700
1.048

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
1.700
1.048
Taze mi yani nasil🙄benim ilk tup bebek deneyimim olucak kismet olursa . Yumurta rezervimdüşük . Kontrollere gidup geliyorum henuz transfer icin bisey demedi
Yani rahmin durumuna göre bu ay transfer olur. Benim 23 yumurta toplandı mesela ohss riski yüzünden 2 ay sonra transfer oldu. İlk taze olucaktı sonra dondurulmuş oldu mecbur onu Bi dahaki kontrol de der sana da artık. Duruma göre bu ay olmayabilir de transferin canım

Yukarı Alt