Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Sürekli Bağıran Sinir Küpü Sözlü

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve belinaytugce_34 tarafından 14 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Haziran 2018
    Konu Sahibi : belinaytugce_34
  1. belinaytugce_34

belinaytugce_34 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    48
    Okuyanlara teşekkür ederim şimdiden..

Sevgiliyken sakin, kibar olsa da aylar içinde çok değişti hayatım. Ben kızıp, bağırarak yetiştirilen bir çocuk değilim. Tartışmayı da sevmem. Sözlüm sürekli bana bağırıyor, kızıyor. O kadar saçma sebepler ki bunlar. Telefonu geç açmam, konuşurken 1 kelimeyi anlamamam, uyuyakalmam vs. Azarlanmaya onunla alıştım. Biz ayda birkaç saat görüşüyoruz onun dışı hep telefonda. Beraberken bağırmıyor ama insan evlenip de sürekli görünce acaba yapar mı yine diye düşünüyor. Telefonda sürekli iletişimdeyiz kötü davranıyor zira.

Akşam sesini duymak istedim sözlümün duygu yoğunluğu olur ya insanda. Aradım. Onu dinliyorum 1 saniye geçti neden cevap vermiyorsun diye bağırmaya başladı. Gayet sakince dedim ki bağırma ama anlamadı devam etti azarlamaya. Bu arada ailesi de duyuyor depodalar. Siz konuşun dedim azarlamasını dinlememek için telefonu kapattım. Sonra çıkınca benden özür diledi ama o an herkes duydu. Açtım, sinirim bozuktu sana patladım sen de hak ettin filan dedi. Hak etme sebebim de geç cevap verecek olmammış. Ben soğuk davranınca da trip yapıyorsun dedi. Kimse bizi duymamış ama beni inandırmak zorunda da değilmiş. Küçücük depoda nasil duymuyorlar anlamadim?

Daha önce de ikimizin ailesinin olduğu anlarda bağırmıştı. Bu ilk değildi. Yine saçma sapan sebeplerdi ne olduğunu bile unuttum. Yine kırıldım yine özür diledi konu kapandı. Bu insan bana hep tartışma aile içinde kalmalı dışarıda yapilmamali diyen biriydi. Şimdi gayet rahat kızıp, bağırıyor. Buna engel olmam mümkün mü? Nerede hata yapıyorum ben?

Daha önce de çok uyardım. Telefonda konuşmayacağım bile dedim ama olmadi.

mesan bunu beğendi.
  2. 14 Haziran 2018
  3. leonelaa

leonelaa Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    123
    Başlarda gerçek yüzünü saklamış söz olunca göstermeye başlamış.
    Şimdi neyse evlenince on katı olacak.
    Evlenmeden önce iyi düşünün zira bu adam size hayatı zindan edecek gibi duruyor.

Mensis, gecerzaman, karamelli_turta ve diğer 22 kişi bunu beğendi.
  4. 14 Haziran 2018
  5. belinaytugce_34

belinaytugce_34 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    48
    Şu anda bile yeterince kırıyor.. Sağ olun yorum için.

Nhessa, VEFAS, mesan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. 14 Haziran 2018
  7. Baymayankuss

Baymayankuss Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Kosarak arkana bakmadan kac ilerde bebekle kacmasi daha zor olur

8. 14 Haziran 2018
  9. hizuran

hizuran Olur öyle Üye

Ödül Puanları:
    198
    Bence yol yakınken ayrılın. Sozluyken sizi azarlayan evliyken şiddet gösterir. İşin kötüsü alışmaya baslamissiniz. Bu korkunç. Düzeleceğini hic ama hiç zannetmiyorum. Bence hiç uğraşmayın ve bitirin. Evlenip boşanmaktan iyidir. Bunun düzelme yolu yok çok çok düzelmiş gibi yapar. Onun da size faydası olmaz. Zamanla kendinizi tanımaz hale geleceksiniz. Siz de bağırmaya başlayacaksiniz şiddetli kavgalar edeceksiniz. Ne gerek var ?

gecerzaman, MrsDelfino, Patikciteyze ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  10. 14 Haziran 2018
  11. Siinms

Siinms Üye

Ödül Puanları:
    23
    Gerçek yüzü bu demekki. Düzelmez hatta ileride daha kötü olabilir.
    Karar sizin

MrsDelfino, 1Sen, Defrent ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  12. 14 Haziran 2018
  13. Loreth

Loreth Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    103
    Ailesi duysa ne, duymasa ne... Sorun bu değil, sorun adamın ayarsızlığı, öfke kontrolü olmaması. Böyle insanların şiddete meyilli olduğunu düşünüyorum. Senin yapabileceğin bir şey yok, değişmesi için kendi sorunlarının farkına varıp, bir uzmandan yardım alması gerekir. Bunlar kendi kendine geçecek şeyler değil, geçmediği gibi artabilir de. Yerinde olsam geleceğimi yakmam.Daha şimdiden bu kadar saygısız, hoyrat davranan, ağzından çıkanı duymayan biriyle imkanı yok evlenmem.

Özür dilemesi iyi hoş da; yap yap özür dile, bu sürekli olsun, o özrün de bir anlamı yok. Bu kadar sorunlu olup da, evlendikten sonra, birden değişti, meleğe döndü diyen bir Allahın kulu gördün mü sen? Şu forumları azıcık karıştır en azından. Konular şöyle; evlenmeden önce de böyleydi ama evlendikten sonra iyice arttı. Ona göre iyi düşün bence.

cilek.yagmuru, 1Sen, Defrent ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. 14 Haziran 2018
  15. Elalis

Elalis B 73 - G 66.4 - H 60 ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    203
    Şuan en canım cicim olmanız gereken anlar değil mi?
    Hiç başlamadan bitir diyeceğim ama :KK43:
    İnsan evlenince herşey yoluna girer belki diyor değil mi?
    Evlenince de çocuk olursa değişir diyor. Ama karakter değişmez, bu yaşa nasıl geldiyse öyle gider. Hatta şu an seni kaybetmemek için kendini tutuyor. İmzadan sonra çıkacak asıl karakteri ortaya.
    Ailene durumu anlat. Lütfen üzülmesinler diye onlardan saklama. En doğru fikri onlar verir çünkü tanıyorlar

16. 14 Haziran 2018
  17. samyeli34

samyeli34 Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    353
    Sakın bır insanın fevri cıkış ları olan bır ınsanla yapabilmesi ıcın.. Ya uzum uzume baka baka kararır olması gerek.. Ya da omur boyu keske lerle yasayacak olması..
    Bilemiyorum kesip atın diyemiyorum hakkım yok..

dusduru ve 1Sen bunu beğendi.
  18. 14 Haziran 2018
  19. Elalis

Elalis B 73 - G 66.4 - H 60 ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    203
    "evlendiğimizden hatta öncesinden beri sorun yaşıyorduk aslında kavgalar dayak hamileliğimde bile dün yine kavga ettik aramızda uçurumlar var aşamıyoruz konuşamıyoruz bana tek dediği al çocugunu defol git "

Bak az önce açılan bir konu.

Patikciteyze, timeless0606, 1Sen ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.