Sürekli Bağıran Sinir Küpü Sözlü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

belinaytugce_34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
4.196
Emoji Skoru
9.179
Yaş
29
Okuyanlara teşekkür ederim şimdiden..

Sevgiliyken sakin, kibar olsa da aylar içinde çok değişti hayatım. Ben kızıp, bağırarak yetiştirilen bir çocuk değilim. Tartışmayı da sevmem. Sözlüm sürekli bana bağırıyor, kızıyor. O kadar saçma sebepler ki bunlar. Telefonu geç açmam, konuşurken 1 kelimeyi anlamamam, uyuyakalmam vs. Azarlanmaya onunla alıştım. Biz ayda birkaç saat görüşüyoruz onun dışı hep telefonda. Beraberken bağırmıyor ama insan evlenip de sürekli görünce acaba yapar mı yine diye düşünüyor. Telefonda sürekli iletişimdeyiz kötü davranıyor zira.

Akşam sesini duymak istedim sözlümün duygu yoğunluğu olur ya insanda. Aradım. Onu dinliyorum 1 saniye geçti neden cevap vermiyorsun diye bağırmaya başladı. Gayet sakince dedim ki bağırma ama anlamadı devam etti azarlamaya. Bu arada ailesi de duyuyor depodalar. Siz konuşun dedim azarlamasını dinlememek için telefonu kapattım. Sonra çıkınca benden özür diledi ama o an herkes duydu. Açtım, sinirim bozuktu sana patladım sen de hak ettin filan dedi. Hak etme sebebim de geç cevap verecek olmammış. Ben soğuk davranınca da trip yapıyorsun dedi. Kimse bizi duymamış ama beni inandırmak zorunda da değilmiş. Küçücük depoda nasil duymuyorlar anlamadim?

Daha önce de ikimizin ailesinin olduğu anlarda bağırmıştı. Bu ilk değildi. Yine saçma sapan sebeplerdi ne olduğunu bile unuttum. Yine kırıldım yine özür diledi konu kapandı. Bu insan bana hep tartışma aile içinde kalmalı dışarıda yapilmamali diyen biriydi. Şimdi gayet rahat kızıp, bağırıyor. Buna engel olmam mümkün mü? Nerede hata yapıyorum ben?

Daha önce de çok uyardım. Telefonda konuşmayacağım bile dedim ama olmadi.
 

belinaytugce_34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
4.196
Emoji Skoru
9.179
Yaş
29
Başlarda gerçek yüzünü saklamış söz olunca göstermeye başlamış.
Şimdi neyse evlenince on katı olacak.
Evlenmeden önce iyi düşünün zira bu adam size hayatı zindan edecek gibi duruyor.
Şu anda bile yeterince kırıyor.. Sağ olun yorum için.
 

hizuran

Olur öyle
Kayıtlı Üye
Katılım
14 Ocak 2012
Mesajlar
5.213
Emoji Skoru
19.688
Bence yol yakınken ayrılın. Sozluyken sizi azarlayan evliyken şiddet gösterir. İşin kötüsü alışmaya baslamissiniz. Bu korkunç. Düzeleceğini hic ama hiç zannetmiyorum. Bence hiç uğraşmayın ve bitirin. Evlenip boşanmaktan iyidir. Bunun düzelme yolu yok çok çok düzelmiş gibi yapar. Onun da size faydası olmaz. Zamanla kendinizi tanımaz hale geleceksiniz. Siz de bağırmaya başlayacaksiniz şiddetli kavgalar edeceksiniz. Ne gerek var ?
 

Loreth

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ekim 2014
Mesajlar
4.143
Emoji Skoru
10.738
Ailesi duysa ne, duymasa ne... Sorun bu değil, sorun adamın ayarsızlığı, öfke kontrolü olmaması. Böyle insanların şiddete meyilli olduğunu düşünüyorum. Senin yapabileceğin bir şey yok, değişmesi için kendi sorunlarının farkına varıp, bir uzmandan yardım alması gerekir. Bunlar kendi kendine geçecek şeyler değil, geçmediği gibi artabilir de. Yerinde olsam geleceğimi yakmam.Daha şimdiden bu kadar saygısız, hoyrat davranan, ağzından çıkanı duymayan biriyle imkanı yok evlenmem.

Özür dilemesi iyi hoş da; yap yap özür dile, bu sürekli olsun, o özrün de bir anlamı yok. Bu kadar sorunlu olup da, evlendikten sonra, birden değişti, meleğe döndü diyen bir Allahın kulu gördün mü sen? Şu forumları azıcık karıştır en azından. Konular şöyle; evlenmeden önce de böyleydi ama evlendikten sonra iyice arttı. Ona göre iyi düşün bence.
 

Elalis

Popüler Üye
Pro Üye
Katılım
20 Mart 2017
Mesajlar
4.886
Emoji Skoru
20.279
Şuan en canım cicim olmanız gereken anlar değil mi?
Hiç başlamadan bitir diyeceğim ama :KK43:
İnsan evlenince herşey yoluna girer belki diyor değil mi?
Evlenince de çocuk olursa değişir diyor. Ama karakter değişmez, bu yaşa nasıl geldiyse öyle gider. Hatta şu an seni kaybetmemek için kendini tutuyor. İmzadan sonra çıkacak asıl karakteri ortaya.
Ailene durumu anlat. Lütfen üzülmesinler diye onlardan saklama. En doğru fikri onlar verir çünkü tanıyorlar
 

samyeli34

Guru
Pro Üye
Katılım
14 Ağustos 2006
Mesajlar
2.535
Emoji Skoru
418
Sakın bır insanın fevri cıkış ları olan bır ınsanla yapabilmesi ıcın.. Ya uzum uzume baka baka kararır olması gerek.. Ya da omur boyu keske lerle yasayacak olması..
Bilemiyorum kesip atın diyemiyorum hakkım yok..
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt