pakeezah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
90
49
En uzun gece. Okunabilir sürükleyici de. Golem ve cin de öyle hemen bitirdim kitabı uçurtma avcısı acayip sürükleyiciydi. bunlar son okuduklarım ama şimdi Yabancı aldım ona başladım o da süper tam benim tarzımmış.
 

sedeflidondurma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2018
865
926
Suç ve ceza ortaokuldayken 2 günde bitirmiştim o kadar sürükleyiciydi yani😄
Kuyucaklı yusufu okudum yakın zaöanda o da çok sürükleyici hemen bitmesin diyordum okurken.
Başka orhan pamuk benim adım kırmızı kar sessiz ev sürükleyici ve güzellerdi. Kara kitap da boğulmuştum belki o an hazır değildim bilmiyorum pkuyamadım
Stendal kırmızı ve siyah kalındı ama okuyalı çok olmama rağmen çok beğendiğimi hatırlıyorum. Ahmet ümit zaten çok sürükleyici yormayan bir dili var neredeyse bütün kitaplarını okudum. Tavsiye ederim.
Cengiz aytmatov çok iyi bir yazardır ama uzun romanlarında dağılabilirsiniz fakat kısa hikayeleri çok basarılı ve sürükleyici gelebilir size. Ucurtma avcısı sürükleyici ve güzeldir. Ferrarisini satan bilge iyidir. Buket uzunerin uzun beyaz bulut gelibolusu güzeldi diye hatırlıyorum. Gül yetiştiren adamı beğenöiştim. Aklıma ilk gelenler bunlar
 

Gulcannnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
82
19
sürükleyici içinde bir konuyu güzel ve anlaşılır şekilde anlatan sıkmayan kitap önerisinde bulunacağım ilk kez kitap okuyanların bile bir heyecanla okuyacağı ortalarında sonlarında şok üzerine şok yaşayacağınız bir kitap Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi mutlaka bu yazarın tüm kitaplarını okumalısınız.. :) sizin de önerileriniz varsa lütfen yazınız..
Shantaram-Gregory David Roberts çok sürükleyici harika bir kitap mutlaka okumanızı tavsiye ederim.
 
Yukarı Alt