• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Süt yetersizliği galactago damla

_aLoNeAnqeL_

İki prenses annesi (:
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
658
637
Arkadaşlar merhaba doğum yapalı 22 gün oldu ve sütüm çok az mama ya başlamak istemiyorum aşı ya götürdüğüm de kilo alımı yetersiz olursa doktor başlatır büyük ihtimalle.
Aklınıza gelebilecek herşeyi tüketim süt olması için, ama malesef :110: göğüslerim hiç sertleşmiyor pamuk gibi sanki hiç bebek emziriyor gibi değiller :110: internette biraz araştırınca Galactago diye bir damla gördüm süt yapıyor muş varmı aranız da kullanan.? Ve başka neler yapabilirim süt için :anne:

_aLoNeAnqeL_

İki prenses annesi (:
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
658
637
Damla hakkında bilgim yok.

Su alımını artırıp un ve şekeri azaltmayı denediniz mi?

Şekeri hiç sevmem zaten fazla tüketemiyorum mide bulantısı yapıyor hamur işi de aşırı yemiyorum ne yaptı isem yok.
Komposto ve su çok tüketiyorum rezene incir kürü bunları içiyorum ama faydası olmuyor şaşırdım kaldım :110: ikinci çocuğum ilkinde ne yesem süt olurdu fışkırır dı ama bunda çocuğum aç eminim :KK43:

Goobguub

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
101
142
Bende 35 gün önce doğum yaptım sütüm azdı hep mama veriyordum çünkü doymuyordu. 3 gündür her gün 11 tane hurma yiyorum süt yaptı sizde hurma yiyin işe yarıyor

Yukarı Alt