• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sütüm az😥

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.217
1.051
Kizlar merhaba 1 hafta once sezeryan dogum yaptim sütüm yetmiyormus doktor dedi cok kilo vermis mama takviyesine basladim. Arttirmak icin yemedigim icmedigim kalmadi ne yapabilirim:KK43:

Elysia1

Var bi hayalimiz 🤰🏼🤲🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
1.145
1.649
Kizlar merhaba 1 hafta once sezeryan dogum yaptim sütüm yetmiyormus doktor dedi cok kilo vermis mama takviyesine basladim. Arttirmak icin yemedigim icmedigim kalmadi ne yapabilirim:KK43:
Yengem sogan cok yerdi yemeklerde ozelikle. Tulumba tatlisi da yerdi makarna ve bol bol su. Bildiklerim bunlar belki yardimci olur

Tgcervanne0133

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2017
1.272
9.237
Oncelikle bebeğini sağlıcakla büyüt hayırlı bi evlat olsun inşallah..
Süte gelince bol bol su,şeker katılmamış hoşaflar,bulgur pilavı,soğan,rezene çayi,dereotu ve en önemlisi uyku...
Bebeğin uyuduğu an sende uyu ve dinlen,asla az falan diye strese girme..sen elinden geleni yap,yetmezse mamayla devam edersin..mamayla buyuyen onlarca cocuk var,kendini asla kotu hissetme..

Hulyaylmzalp

Tüm sevinçlerimi koydum önüme, baktım hepsi AİLEM
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.487
16.308
Bestlak damla oneririm. Ozellikle dus alip icip az uyursan sutun daha bi cok gelir. Yalniz yeni dogan bebegin basta kilo vermesi normal odemleri gidiyo. Sarilik olmasin ona dikkat et onun icinde 2 saatte bir emzirmek gerek.

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.217
1.051
Oncelikle bebeğini sağlıcakla büyüt hayırlı bi evlat olsun inşallah..
Süte gelince bol bol su,şeker katılmamış hoşaflar,bulgur pilavı,soğan,rezene çayi,dereotu ve en önemlisi uyku...
Bebeğin uyuduğu an sende uyu ve dinlen,asla az falan diye strese girme..sen elinden geleni yap,yetmezse mamayla devam edersin..mamayla buyuyen onlarca cocuk var,kendini asla kotu hissetme..
Cook istiyodum sadece anne sutuyle buyutmeyi bu kadar istemesem gelirdi belki cok uzuluyorum:KK43:

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.217
1.051
Bestlak damla oneririm. Ozellikle dus alip icip az uyursan sutun daha bi cok gelir. Yalniz yeni dogan bebegin basta kilo vermesi normal odemleri gidiyo. Sarilik olmasin ona dikkat et onun icinde 2 saatte bir emzirmek gerek.
Sarilik oldu malesef 1 gun hastanede yattik simdi gecti sukur

Hulyaylmzalp

Tüm sevinçlerimi koydum önüme, baktım hepsi AİLEM
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.487
16.308
Sarilik oldu malesef 1 gun hastanede yattik simdi gecti sukur
Gecmis olsun mumkun oldukca yatip uyu dinlen bol su ic ve emzir. Sakin serbetlere dadanma vucuduna bosuna seker yukleme. Bulgur pilavi sogan dereotu tuketebilirsin.

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.217
1.051
Gecmis olsun mumkun oldukca yatip uyu dinlen bol su ic ve emzir. Sakin serbetlere dadanma vucuduna bosuna seker yukleme. Bulgur pilavi sogan dereotu tuketebilirsin.
Sekerlere dadanmam diyodum caresizlikten dadandim resmen.Pekmezli hosaf malt icecek(o da sekerli) tahin helvasi falan yiyorum

Yukarı Alt