Sütüm azaldı bebeğime yetmiyor....

Cucuumoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2018
10
2
merhaba arkadaşlar 3,5 aylık kızım var İstanbul dan Antalya ya taşındım taşınma dönemi doğru dürüst beslenemedim yada hava çok sıcak kendime gelemedim bilmiyorum ama sütüm çok azaldı bebeğime yetmiyor lütfen bilenler anlatsın neler yapmam gerektiğini bu duruma üzüldükçe sanki dahada azalıyor mecbur mama veriyorum günde 3-4 defa

nameaver

Guru
Pro Üye
11 Mart 2016
11.407
51.676
Emzirmeye devam edin
Yorgunluk taşınma stresi de etkilemiştir sizi
Bol bol dinlenmeye çalışın.
Toparlarsınız :KK66:

criticalmind

Hata değil, çare arayın!
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
1.474
592
Sütünüzün azaldığını nasıl anladınız? Belki de size öyle geliyordur.

Bulgur, et, yeşillik, soğan bende süt yapıyordu. En önemlisi de rahat bir kafa ve güzel bir uyku. Fırsatınız oldukça uyumaya bakın.

elenaferrante

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
6.589
10.890
Bol bol su için.
Dereotu salata vs bulgur soğan sütü artırır derler. Bol bol emzirin

Cucuumoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2018
10
2
Ön
Sütünüzün azaldığını nasıl anladınız? Belki de size öyle geliyordur.

Bulgur, et, yeşillik, soğan bende süt yapıyordu. En önemlisi de rahat bir kafa ve güzel bir uyku. Fırsatınız oldukça uyumaya bakın.

Önceden çok fazla sütüm vardı 1 saat emzirmesem taş gibi oluyordu günde yaklaşık 5-6 tane göğüs pedini ıslak bir sekilde değiştiriyordum şuan göğüslerim çok yumuşak boş gibi ve emzirdikten sonra kızım uyumuyor ağlıyor , kusan biir bebek ve şu aralar sadece gaz çıkarıyor kusmuyor emdikten sonra

TaeYang

Popüler Üye
Pro Üye
24 Şubat 2013
6.542
9.514
Ön

Önceden çok fazla sütüm vardı 1 saat emzirmesem taş gibi oluyordu günde yaklaşık 5-6 tane göğüs pedini ıslak bir sekilde değiştiriyordum şuan göğüslerim çok yumuşak boş gibi ve emzirdikten sonra kızım uyumuyor ağlıyor , kusan biir bebek ve şu aralar sadece gaz çıkarıyor kusmuyor emdikten sonra
Bunlar azaldığını göstermiyor
Sütüm azaldı dediğinizde bunları diyeceğinizi biliyordum :)
Memelerin yumuşaması terbiye olduğunu gösterir bu da iyi bir şey
İhtiyaca göre üretim demek.
Sürekli şişen akan memeler iyi değil asıl.
Ek gıdaya kadar çişli bezlerine bakabilirsiniz
24 saat toplamında bir paket margarin ağırlığında çişli bezi oluyorsa doyuyordur

Yukarı Alt