sütümüzü arttırdığını düşündüğümüz yiyecekleri yazallım

alcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kahvaltılık çikolata yediğim zaman sütüm çok oluyor.dolma yediğimde çok oluyor .tatlı gıdalar daha çok süt yapıyor.en çok da kahvaltılık çikolata yapıyor:içelim::içelim:

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
humulin diye bir bitkisel çay var çok iyi.bir de su en az 5 lt süper.

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Su,helva,bulgur,soğan,pilav ve çay(çayi fazla şekerli içmemdenmi kaynaklaniyor bilemiyorum)şimdilik bu kadar

Son düzenleme:

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
dereotu sogan yesil sogan su erik kompostosu helva muhallebi ilik sekerli sut bunlari ictim mi yerlere damliyor

berrin_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
sutum hıc olee yerlere damlıcak kadar cok olmadı:KK43:((cok sukur kızıma yetıyor.arada sırada stok da yapabılıyorum.benım sutumu huzur ve uyku arttırıyor.bırde humana stıl tea...

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
sutum hıc olee yerlere damlıcak kadar cok olmadı:KK43:((cok sukur kızıma yetıyor.arada sırada stok da yapabılıyorum.benım sutumu huzur ve uyku arttırıyor.bırde humana stıl tea...
VALLAHI ONU DOGRU SOYLEDIN HUZUR VE UYKU EN ONEMLISI YA SOYLE TEDIRGIN OLMADAN GERINE GERINE SAATLERCE UYUMAYI OZLEDIM :KK43:((O GUNLER TEKRAR GELICEKMI?:sm_confused:

bercis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kahvaltılık çikolata yediğim zaman sütüm çok oluyor.dolma yediğimde çok oluyor .tatlı gıdalar daha çok süt yapıyor.en çok da kahvaltılık çikolata yapıyor:içelim::içelim:
evet çikolata bende de süt yapıyor helva bulgur soğan diğer arkadaşlara aynen katılıyorum çünkü bunları yedikten sonra bolca su içiyorum bide 2 saat şekerleme çok süper oluyorrrr...uyumakta lazım tabşi sütün doyuruculuğu ve kalitesi de artıyor a.s

Yukarı Alt