Sütyen ve bikini yıkama sorunu

derence76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar selam, Washbra diye bişey çıkmış. Çamaşır makinesine atmadan önce sütyenleri içine koyuyorsunuz, sütyenin kupları makinede kırılmıyo, bozulmuyo. Ben aldım kullandım, elde yıkamaktan çok bunalmıştım. Baya kullanışlı bişey, işe yarıyo :1yes2:

C

character

Ziyaretçi
çamaşır makinasında sütyenler deforme oluyor..elde yıkamak zorunda kalıyorum:KK43:
nasıl bişey bu??

derence76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kafes gibi bişey, plastik malzemeden. iyi akıl etmişler, ben yurtdışında örneklerini gormustum daha once zaten.

tiara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu ürünü geçenlerde bende aldım büyük dertten kurtardı beni..

duyguby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
kızlar nerelerde satılıyor bu ürün.Kolaylık vallahi.Hemen alayım...

C

character

Ziyaretçi
evet nerede satıldığını öğrenmek lazım..sağol paylaştığın için...

monii

mutluluk gülü..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
paylaşımın için teşekkürler derence
hemen almak lazım
:1yes2:

derence76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben YKM'den aldım ama internet sitelerine de vermişler. bitane de hepsiburadadan kızkardeşime hediye aldım, hala bana teşekkür ediyor. en onemlisi elde yıkamaya gore daha temiz oluyo ve ustunde deterjan kalmıyo sutyenin. :içelim:

compass_rose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
valla ben sütyen için satıcının önerdiği birşeyi yapıyorum. Bir gece önceden kovaya ılık suyu koyuyorum, içine elde yıkama deterjanı atıyorum, sütyeni içine koyuyorum, biraz elimle sütyeni kovada karıştırıp köpürmesini sağlıyorum.
Ondan sonra sabah bol suyla elimde duruluyorum. Böylece hem balenlerine birşey olmuyor, hem de üstünde deterjan kalmıyor, hem de gayet iyi temizleniyor.

Yukarı Alt