• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Tahlil sonuclarim

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.597
5.400
Lh çok yüksek pcos var sende

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.597
5.400
Adet olmadigim için gittim.araya haftasonu girdi.doktor değerlendirmesi.pko nedir.ameliyat vs gerektirir mi
Yumurtlama tembelliği demek canım tedavisi yok kilo verince düzene giriyor. Gebelik zorlaşır sadece tüylenme adet gecikmesi fln yapar.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Mavimorumsu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
40
23
29
1.5 yaşında oğlum var ve hemen oldu şükür.sonradan mi oluştu acaba.doktor vajinal muayene yaptı.sol yumurtalıkta kist gözüküyo kan değerlerine bakalim dedi.kan sonuçlarını değerlendirmedi ama daha

Mavimorumsu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
40
23
29
Bu kist daha da büyüyüp yumurtalığın alınmasını gerektirecek duruma gelir mi acaba.telas yapmadım.henuz bebek düşünmüyorum ama 2.yi ilerki zamanlarda istiyorum.ne yapmam gerek şimdi benim bu durumda

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.597
5.400
Bu kist daha da büyüyüp yumurtalığın alınmasını gerektirecek duruma gelir mi acaba.telas yapmadım.henuz bebek düşünmüyorum ama 2.yi ilerki zamanlarda istiyorum.ne yapmam gerek şimdi benim bu durumda
Doktorunu dinle canım her kist tehlikeli değildir. Pcoda da inci gibi kistler görünür. Kilo aldıysan o tetiklemiştir verirsen girer yine düzene. Korkma hiç :)

bebeqimyoldamrc

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
27 Kasım 2014
1.596
1.138
Benim de sonuclari mi yorumlar misiniz adetim e 1 hafta var dün bir kaç damla kan geldi ondan gittim doktora ultrasyona yarın gireceğim

Eklentiler