Tahlil sonuçlarımdan şüphe ediyorum. Yarın aynı gün sonuç veren başka bir hastanede yenilesem mi? Tahlilden anlayan varsa bakabilir mi lütfen

gofretlisut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
61
25
28
Canım o testler reglin 3.günü yapılması gereken testler. İkincisi fsh dalgalı bir değer. Üçüncüsü amh ve ultrason sonuçların tamamen zıt. Esas alınması gereken değer ultrasonda görülen yumurta sayısı. ve 7-8 yumurta çok iyi bir sayı. Endişelenme. Amh da çok hassas bir değer ortam sıcaklığından bile etkileniyormuş kanı beklettilerse yanlış çıkmış olabilir.

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Canım o testler reglin 3.günü yapılması gereken testler. İkincisi fsh dalgalı bir değer. Üçüncüsü amh ve ultrason sonuçların tamamen zıt. Esas alınması gereken değer ultrasonda görülen yumurta sayısı. ve 7-8 yumurta çok iyi bir sayı. Endişelenme. Amh da çok hassas bir değer ortam sıcaklığından bile etkileniyormuş kanı beklettilerse yanlış çıkmış olabilir.
Tekrar bugün verdim testleri başka bir yerde ama amh hariç diğer hormonlar bugün çıkacak amh 10 gün sonra

Burcu2614

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
1.280
792
sabah özel başka bir hastaneye gittim. Bu defa doktor iki küçük miyomun var dedi🙄 22 gün öncede ultrasona girmiştim doktor kist miyom bişey demedi. Yeni oluştu herhalde. Fsh, lh, estradiol, amh istedi amh dışındakiler bugün çıkacakmış. Amh ise bir hafta sonra başka bir şehirde bakılıyor dedi.
Diger dr myomu görememiş olabilir. 22 günde olacagini sanmıyorum.

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Bugunki sonuclarin cikti mi
Bana 4,5 da gel dediler gittim şansıma makinalar bozulmuş yarına sonuçlar e nabıza girilir dediler ne şans ya bendeki😔 birde özel hastane güya. Ya sonuçlar yanlış olursa 🙄 of ya hiç görüşmemiş şeyler makina bozuk

Burcu2614

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
1.280
792
Bana 4,5 da gel dediler gittim şansıma makinalar bozulmuş yarına sonuçlar e nabıza girilir dediler ne şans ya bendeki😔 birde özel hastane güya. Ya sonuçlar yanlış olursa 🙄 of ya hiç görüşmemiş şeyler makina bozuk
Sonuclar yanlis olmaz. Ona göre muhafaza edilir o konuda sıkıntı etme bence. Geç olsun güç olmasın

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Sonuclar yanlis olmaz. Ona göre muhafaza edilir o konuda sıkıntı etme bence. Geç olsun güç olmasın
İnşallah öyle olur. Bu ne yani ayıptır demesi 500 tl verdim bugün sırf devlette korona var ne olur ne olmaz diye. Özel hastaneye bak. Gittim doktor bey de ameliyattaymış sonuçlar zaten yok. Millet doymuş resmen

Burcu2614

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
1.280
792
İnşallah öyle olur. Bu ne yani ayıptır demesi 500 tl verdim bugün sırf devlette korona var ne olur ne olmaz diye. Özel hastaneye bak. Gittim doktor bey de ameliyattaymış sonuçlar zaten yok. Millet doymuş resmen
Her zaman bana mantıklı gelen tahlilleri devlet hastanesinde yaptırıp sonuçları özel dr a göstermek. Kendimde böyle yapıyorum, devletin sonuçlarına daha cok güveniyorum ben.

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Her zaman bana mantıklı gelen tahlilleri devlet hastanesinde yaptırıp sonuçları özel dr a göstermek. Kendimde böyle yapıyorum, devletin sonuçlarına daha cok güveniyorum ben.
Öyle devlet daha güvenli ama burası çok küçük bir şehir ve 400 ağır korona hastası var hepsi de Devlet hastanesindeymiş. Ayrıca randevu alsam da bi 15-20 gün sonraya veriyorlar. Adetin 3. günü olması lazım onu yakalayamam