Taki setim nasil kizlar?

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.506
4.705
31
Kizlar selam sizce taki setim nasil? Kisa geldi biraz uzatsam mi bilemedim? Yorumlarinizi merak ediyorum tesekkurler:nazar:

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 60 gün kaldı.

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

lilya

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2007
964
153
Güzelmiş güle güle mutlu günlerde kullanın azıcık uzatılsa daha güzel olur gibi geldi bana.

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.506
4.705
31
Güzelmiş güle güle mutlu günlerde kullanın azıcık uzatılsa daha güzel olur gibi geldi bana.
Tesekkur ederim, degil mi aldiktan sonra bana da kisa geldi ilk firsatta gidip uzattiracagim boyunu:)

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.506
4.705
31
Cok tesekkur ederim herkese daha guzelleri sizin olsun:) 1.5 cm uzatmayi dusunuyorum boynum da pek ince degil gordugunuz uzre daha iyi duracagini dusunuyorum uzatinca:)

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.506
4.705
31

Zeynepsu1988

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
2
0
31
Bence de çok zarif duruyor! Güle güle kulan!
Aksesuar için ..... öneririm. Kargo hızlı geldi, hiç bir sorun yaşamadım, fiyat ta uygun. bence tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yepyenihayat

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2016
482
498
29
Keşke bu mutluluğunu bozacak şekilde hareketlerde bulunmasaydın. Yok 10 binle nişan alış vrrişine çıklımış bilmem ne :) yazık etmişsin kendine bence!

Elif24Duru

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
4
0
28
çok zarif ve kibarmış. güle güle kullan. uzatmanıza gerek yok aslında. bu şekilde gayet iyi görünüyor. daha uzunlarını arıyorsanız belki bu sitedeki modelleri inceleyebilirsiniz. eşim de bana buradan almıştı.

Elif24Duru

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
4
0
28
çok zarif ve kibarmış. güle güle kullan. uzatmanıza gerek yok aslında. bu şekilde gayet iyi görünüyor. daha uzunlarını arıyorsanız belki bu sitedeki modelleri inceleyebilirsiniz. eşim de bana buradan kar taneli modeli almıştı. kibar modeller var.

....

Son düzenleyen: Moderatör: