Takma tırnak

cikilopcik

artık sadece üzgün..
Kayıtlı Üye
12 Mart 2010
557
1
kızlar takma tırnak yapıştırıcı yerine herhangi bi yapıştırıcıyla yapıştırsak tırnağa zarar verirmi yada bu şekilde kullanan varmı?
ben kendi yapıştırıcısı bitince ya da kaybedince japonla yapıştırıyodum, kendi yapıştırıcısından farkı yok bence.

egila_LaLA

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2012
52
0
Canım ben yıllardır takma tırnak kullanıyorum hiç kimse anlamıyor..ÜStelik nasıl uzattın diyorlar..Takma mı diyorlar hayır diyorum ve inceliyorlar aaa gerçekmiş diyorlar :KK1::KK1::KK1::KK1:
hangi marka belirli bi marka kullanıomusunuz .. benim tırnaklarımda da şekil bozuklugu var uzatıyorum fakat hemen kırılıolar ve kötü duruo takma tırnak kullanmayı düşünüorum

Asimin

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2013
14
0
ben hic kokos birisi degildim ancak yeni kesfettigim bir site var inanilmaz güzel degisik tirnaklari var.. arkadaslarim gördükce hasta oluyorlar ama maalesef artik onlarda kullandiklarindan hava atamaz oldum :KK43: :))

MelisZora

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
18
3
Sıcak suyun içine aseton dök biraz ılımasını bekle çok sıcak da olmasın çok ılık da olmasın o suyun içerisinde biraz beklet sonra gevşemeye başlıyor zaten ve çıkıyor kaldırarak zorlamaya çalışma bunu yapmadan kendi tırnağına da zarar verirsin 😉

Yukarı Alt