Talih kuşu - Atv

E

EU1

Ziyaretçi
TALİH KUŞU

Hayatımız bir ikramiye yakalama beklentisi içinde geçiyor…“Size de çıkabilir” cümlesi hala çekiciliğini koruyor…Peki ya çıkarsa? Para mutluluk getirir mi? Gelen onca para ile hayatınızın kontrolü elinizden çıkabilir mi?

Aldığı Milli Piyango biletiyle Cansu'nun başına hiç ummadığı bir zamanda talih kuşu konmuştur. Ancak bileti kaybeder ve kaybolan bilet varlıklı bir ailenin oğlu olan Kaan'ın babasının eline geçer. Kaan’ın babası yıllar öncesinde de Cansu'nun dedesine ait arazileri hileyle elde etmiş ve zengin olmuştur. Şimdi de tesadüfen eline geçen Cansu'nun biletiyle servetine servet katacaktır. Tabi Cansu izin verirse…1. BÖLÜM ÖZETİ:
Şehrin mütevazi bir semtinde yaşayan Cansu, babaannesi Döndü Hatun, annesi Gülseren ve kardeşi Dünya ile birlikte yaşamaktadır. Anaokulu Öğretmenliği’nden mezun olan Cansu en büyük hayali olan çocuklarla çalışmayı şimdilik iş bulamadığı için bir kenara atmış ve mahalleden arkadaşı Babür’ün ona da iş bulduğu lokantada geçici olarak çalışmaya başlamıştır.

Sabah koşarak lokantayı açmak için geldiğinde her yerin sular altında kaldığını görür. Bu arada dayısını ziyarete gelip onu bulamayan Kaan Tellioğlu da bir kahve içebilmek için başını içeri uzattığında zor durumda kalmış Cansu’ya yardım teklif eder. Yardım etmeyi beceremese de kızdan etkilenmiştir. Fazla uzak duramayarak lokantaya tekrar dönüp kıza yakınlaşmanın çarelerini ararken istemeden Cansu’nun kovulmasına sebep olmur. Cansu artık ailesinin arazisini hileyle ellerinden alan adamın oğlu olduğunu bilmeden de Kaan’a yeterince düşmandır.

Dursun Dede’nin her ölüm yıldönümünde mezarına yapılan ziyaret onların bir piyango bileti almasıyla sonuçlanır. Bu biletle birlikte macera başlar.


TALİH KUŞU 4 AĞUSTOS 2008 PAZARTESİ SAAT 20:40 ta ATV'de başlıyor.:lepi:
 

daylight

Popüler Üye
Pro Üye
Katılım
6 Mayıs 2008
Mesajlar
2.433
Emoji Skoru
19
Yaş
37
ZENGİN oglan fakir kız artık sıkılmadık mı bu aynı bu avam hikayeden ???
 
A

*Ayyıldız*

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bu diziyi çoook beğendim:dance:.Evet konusu çok bildik fakir kız zengin oğlan-tatlicadiarzu-Ama 3 haftadır heyecanla izliyorum sanırım Türk halkı hala böyle hikayelerle ilgileniyor yoksa böyle şeyleri devam ettirmezlerdiyerimseniben
 

çaçaron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
13 Eylül 2007
Mesajlar
263
Emoji Skoru
0
bende çok severek izliyorum başından beri.ama bu salı günü final bölümü olacak...acayip sinir oldum yaa
 

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Ocak 2008
Mesajlar
1.403
Emoji Skoru
5
Tutmadı demek.5 bölümde final.pffffffffff
 
Yukarı Alt