TAM KARIN GERME TAM ANLAMIYLA NE ZAMAN IYILESIYOR

omursonbuldu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2020
139
25
33
Merhabalar 18 ağustosta karın germe oldum tam anlamıyla şişlikler ödem ne zamb tam anlamıyla Iyilesir yorum yaparsanız sevinirim tecrübeli olanlardan

me-li-ke

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
216
87
Merhaba 6 ekime karın germe+liposuction ameliyatım var. Ağrı acı ne durumda acaba ? Kaç saat sürdü ameliyat ?

me-li-ke

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
216
87
Kombine operasyon oldum bn tam karin germe protez gogus diklestirmesifir ai oldu bnde onceden burun opersayonuda oldum oda suniydi
süpermiş 😌 ben meme küçültmeyi 4 yıl önce oldum. Şimdi de tam karın germe olucam. Aşırı heyecanlıyım. Dümdüz bir karın nasıl his ??

omursonbuldu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2020
139
25
33
Canim ilk hafta dumduz du karnim 1. Ayi doldurdum odem ler oldu sivi birikti onu aldirdim aceke ettigim icin susn mutsuz hissediyirim bi zn once odemler gitsin bu yuzden biraz mutsuzum ama goguskerimden cok memnunun kesi izimden pembesmeye basladi sade odem bir an once gitsin diye acele etyikce kendimi mutsuz ediyirum onun disinda cok harika bir duygu ozguven tavan her kadina tavsiye ediyirum

omursonbuldu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2020
139
25
33
Benim ameliyat 5 bucuk surmus iyandigimda aci hic hisetmedim oldum oldum dirildim gibi amekiyat sonrasini yazanlar var ne sezeryanimda ne burun estetigimde nede kombine tam karin ve goguste hic aci jissetmedim bn mi aciya duyarsizim acsba 😂😂😁🤣🤣🍒

Nurunsorulari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
16
7
34
Canim ilk hafta dumduz du karnim 1. Ayi doldurdum odem ler oldu sivi birikti onu aldirdim aceke ettigim icin susn mutsuz hissediyirim bi zn once odemler gitsin bu yuzden biraz mutsuzum ama goguskerimden cok memnunun kesi izimden pembesmeye basladi sade odem bir an once gitsin diye acele etyikce kendimi mutsuz ediyirum onun disinda cok harika bir duygu ozguven tavan her kadina tavsiye ediyirum
Merhaba, bende arkadaş gibi 6 Ekim de tam karin germe ameliyatı olacağım. Benim merak ettiğim ameliyat öncesi hastaneye yatista gerekli eşyalar. Devlet hastanesinde ameliyat olacağım. Cevap verirseniz sevinirim 💐

Nurunsorulari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
16
7
34
Merhaba 6 ekime karın germe+liposuction ameliyatım var. Ağrı acı ne durumda acaba ? Kaç saat sürdü ameliyat ?
Aynı gün ameliyat olacağız 😊 umarım istediğimiz gibi olur 🙏 ben Istanbul'da devlet hastanesinde olacağım. Asıl merak ettiğim hastane öncesi neler gerekli olur çanta hazırlarken eksik bisey olsun istemiyorum. Kullanılan korse vs detaylarını hiç bir yerden öğrenemedim. Ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olursa cook sevinirim 💐

me-li-ke

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
216
87
Aynı gün ameliyat olacağız 😊 umarım istediğimiz gibi olur 🙏 ben Istanbul'da devlet hastanesinde olacağım. Asıl merak ettiğim hastane öncesi neler gerekli olur çanta hazırlarken eksik bisey olsun istemiyorum. Kullanılan korse vs detaylarını hiç bir yerden öğrenemedim. Ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olursa cook sevinirim 💐
2 tane korse kullanılacak dedi doktorum. Ameliyat bitikten sonra onlar giydirip odaya çıkaracaklarmış, bana öyle söyledi.

me-li-ke

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
216
87
Bide ameliyat öncesi pcr testini zorunlu kıldılar. Ameliyatı unuttum pcr testini nasıl yaptıracağımı düşünüyorum.

Nurunsorulari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
16
7
34
2 tane korse kullanılacak dedi doktorum. Ameliyat bitikten sonra onlar giydirip odaya çıkaracaklarmış, bana öyle söyledi.
Hastane kendi mi veriyor size korseyi, yoksa siz mi alacaksınız? Devlet hastanesinde olacağım için benim almam gerekiyor korseyi karar veremedim nasıl bir ürün almam gerektiğini 🤷🏼‍♀️

me-li-ke

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
216
87
Hastane kendi mi veriyor size korseyi, yoksa siz mi alacaksınız? Devlet hastanesinde olacağım için benim almam gerekiyor korseyi karar veremedim nasıl bir ürün almam gerektiğini 🤷🏼‍♀️
Ben öZelde olacağım. Doktor bi medikalciyle anlaşmış. Onlar korseyi giydirecekler fakat korselerin ücretini biz ödeyeceğiz.

omursonbuldu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2020
139
25
33
Canim terlik onu acilabilen rahat giysi pjama ysninda refakatcin olsun devlet te ne kadar yatis yaptirirlar bilmiyorum bnm iki gundu drenlerden gelen siviya gore tututu doktorum drenlede cikis yapabiir kontrollere drenle gelmenide isteyebilir devletse catsl rabsk bardak alin korseni sen mi alirsin dr mu karsilar bilmiyorum bnm ozel oldugu ici dr um karsiladi

Nurunsorulari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
16
7
34
Canim terlik onu acilabilen rahat giysi pjama ysninda refakatcin olsun devlet te ne kadar yatis yaptirirlar bilmiyorum bnm iki gundu drenlerden gelen siviya gore tututu doktorum drenlede cikis yapabiir kontrollere drenle gelmenide isteyebilir devletse catsl rabsk bardak alin korseni sen mi alirsin dr mu karsilar bilmiyorum bnm ozel oldugu ici dr um karsiladi
Cook teşekkürler 🥰 korse nasıl bir korseydi acaba? 🤔 ben iki türlü aldım 1 medikal korse ( sadece beli saran cirtcirtli), 2 liposuction korsesi ( dizden, göğüs altına kadar) dr. dren konusunda aynı şeyleri söyledi. Bilgiler için tekrar çok teşekkürler 🤗🥰💐

omursonbuldu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2020
139
25
33
Cook teşekkürler 🥰 korse nasıl bir korseydi acaba? 🤔 ben iki türlü aldım 1 medikal korse ( sadece beli saran cirtcirtli), 2 liposuction korsesi ( dizden, göğüs altına kadar) dr. dren konusunda aynı şeyleri söyledi. Bilgiler için tekrar çok teşekkürler 🤗🥰💐
Cnm bnm boy ve kilo orsntili oldugu icin korse tskmadigini soyledi dr boy 153 kg 55 ile girdim suan 53 e indim diyet ve hafif tempolu yuruyusle lipo olmadi bnd korse icin yardimci olamaycsgim