Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

G

gün batimi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: gün batimi
kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu:dance: umarim sizinde sinize yarar.

love is fb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tek tük çıkan sivilceler için kullanacağım. bilgilerin için teşekkürler.

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
benimde ten rengim çok beyaz olduğu için yazın çok güneş lekesi çıkıyor...
deniycem sağol cnmmm

oslemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
limon iltihapları kurutur cildin yağ dengesini sağlar ergenliğimin başlangıçlarında bunu denemştim yüzünüzü yakmaması için biraz su damlası ekleyebilirsiniz limon benim doğal toniğimdi kabartma tozlu tarifine gelince lekeler için imex sabun aknilox jel %4 ve çok az güneşte kalmak büyük oranla hafifletiyor tabiki bunlar sivilcenin çeşidine göre değişiyo verdiğin tarifler akne gibi ufak tefek şeylerde geçerli paylaşımın güzeldi

oslemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benimde ten rengim çok beyaz olduğu için yazın çok güneş lekesi çıkıyor...
deniycem sağol cnmmm
doktorunun önereceği güneşten korunma kremleri mesela expidment gibi bir ilaç kullanırsan bu sorundan kurtulduğunu göreceksin ve tabi bunun yanısıra çok az güneşlenmen en sağlıklısı hatta bu hepimiz için geçerli çünkü güneş artık zararlı ışınlar saçıyo :1no2:

ezine

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
deniycem bunu bakalım sonuç ne olcak

BeLLa

Sevgi neydi?Sevgi emekti
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
saol canim,deneyip sonuclari yazariz...

G

gün batimi

Ziyaretçi
denediktan sonra sonucu yazarsaniz cok sevinirim cok merak ediyorum,benim cildime cok güzel geldi suna dumankayanin bütün tarifleri gercekten cok ise yariyor.:1yes2:

neslixsxah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar orbil-white adında bir krem varmış çok iyi geliyormuş.kullanan varsa bilgi verebilir mi?

P

pelin_zz

Ziyaretçi
benimde dudak cevremde kahverengi lekeler olustu ii gelirmi acaba?

Yukarı Alt