1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Taş gibi anneler bi bakabilir mi:)

Konusu 'Gebelik ve Sonrasında Güzellik' forumundadır ve panndora tarafından 9 Nisan 2015 başlatılmıştır.

2 Nisan 2017
    Konu Sahibi : panndora
  1. mormelodi

mormelodi O benim dünyam... Üye

Beğenildi:
    1.169
    Ödül Puanları:
    103
    Çatlak kremlerine kaçıncı ayda başladınız ?

2. 11 Nisan 2017
  3. ubo

ubo rastık çekerek mahmure Üye

Beğenildi:
    317
    Ödül Puanları:
    113
    İlk gebeligimde bi karisim uyguladim buradan buldugum kadinlarin memnun kaldigi bende uyguladim ve sifir çatlak simdi ikinciye hamileyim altinci aydan sonra baslayacagim. Malzemeler saglik ocagi dr evigen redoxon bepantene bunlar vitamin igneleri zaten pahali urunlerin icinde hep e ve c vitaminleri var, bu ignelere kakao yagi ve kakao yagli bi krem vaseline marka kullandim ben karisim ilk haftadan sonra kokuyo c vitaminindrn dolayı ve bi atletimin sadece gobek kismini kesip onu korse gibi giymistim her yaglandiktan sonra artik korseyi bile taksam karnim yagli duruyordu cok emek ettim kokusuna yagina katlandim pehlivan gibi yaglandim ama dogumdan sonra alti aylik bebegim dümdüz catlaksiz gibegimle bikini giyip denize girdigimde işte bu dedim

4. 17 Nisan 2017
  5. anewhope

anewhope Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    13
    3 aydan sonra her banyo sonrası badem yağı ve rossmanın aynısefa özlü organik vazelinini karıştırıp uyguladım sıfır çatlak. Ama biraz da genetik.

6. 15 Temmuz 2017
  7. akcesu

akcesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    68
    Hamileyken karnım kurak toprak gibi olmuştu, anında geçiren iki şeyden biri buğday yağı diğeri saf zeytin yağı. Pahalı kremlerdense doğal olan yağları tavsiye ederim. Bu arada taş gibi deyince hemen geldim konuya ama kimse spordan bahsetmemiş :) Hamileyken ve sonrasında pilates yapmanın da çok etkisi var gerçekten, gevşeme ve sıkılaşma konusunda kremler ve yağlar bi yere kadar :KK66:

8. 15 Temmuz 2017
  9. Tomurcuksude

Tomurcuksude Evli mutlu çocuklu Üye

Beğenildi:
    262
    Ödül Puanları:
    18

10. 7 Kasım 2017
  11. Argenta

Argenta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    816
    Ödül Puanları:
    33
    Gereğinden fazla kilo almamak için diyetisyene gittim, her gün en az 1 saat tempolu yürüdüm.
    Günde 3 lt kadar su içtim (çatlak olmaması için gayet önemli)
    Haftada 1 pilates.
    Haftasonları bol bol yüzdüm.
    Doğuma 11 kilo alarak gittim.
    Ben bunları normal doğum olsun diye yapmıştım, belki normal doğum kısmet olmadı ama bu saydıklarım hızlı toparlanmamı sağladı ve çatlaksız bir hamilelik geçirmemi sağladı.
    Etkisi ne kadar oldu bilemem ama çatlak olmasın diye için bio oil de kullandım.
    Bir de kaşınırken kaşımamak için hep tırnaklarımı dipten kestim.

Son düzenleme: 7 Kasım 2017
  12. 7 Kasım 2017
  13. Argenta

Argenta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    816
    Ödül Puanları:
    33
    Mesaj tekrarı