Tatlı badem yağı

Denizliche

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
2.399
760
arkadaşlar benim yeğenim 6 yaşında we doğduğundan beri saçları hiç uzamayordu ve kıl gibiydi birsürü şey denedik ama fayda etmedi bi gün aktardan tatlı badem yağı aldık ve saçlarına çok iyi geldi beslediğ we uzamasını hızlandırdı bende başladım 1 ay oldu saçlarım daha canlı we parlak oldu ve tabi uzamayada hadi geline hep birlikte deniyelim :dance:

Son düzenleme:

mormavimor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
109
0
bende herseyı denedım ama malesefbenneyaptımki
badem yağınla hınt yagını karıstırıp ısıtıp surdum ınanılmaz etkılı denemelısınız bence:lepi:

esmerrrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
6
0
mrb ya bişi soracm badem yağını direkt saça mı uyguluyoruz yada ne kadar bekletiyoruz biraz bilgi verirmisin cnm

NiL_xD

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
189
0
bnde hint yağıyla karıştrp kullanıyrm hatta şu an vr kafamda :kahve: uzamaya faydası vr mı anlayamadım ama parlatıyor sçlarımı o kesnn=)))))

perytone

I LoVe MiSqUiDe
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
19
0
bu yöntem saçları uzatıyormu gerçekten kızlar bana yardım din nolur saclarım cok kuru ve hılı uzamasını istiyroum..turp entele faln ugrasak istemiyorum annem zaten bu koku ne die kıyamet koparır evdekaydirigubbakcemile3bu yöntem uzatıyormu acaba cevap lütfennn

dopiez

yaptım, olacak :D
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
947
1
bu yöntem saçları uzatıyormu gerçekten kızlar bana yardım din nolur saclarım cok kuru ve hılı uzamasını istiyroum..turp entele faln ugrasak istemiyorum annem zaten bu koku ne die kıyamet koparır evdekaydirigubbakcemile3bu yöntem uzatıyormu acaba cevap lütfennn
kuruysa iyi gelir benim saçlarım yağlı yağ bakımı iyice yağlandırıyor ve döküyor benim saçımı

Yukarı Alt