Tayin Olarak Yazacagınız 3 Şehir Hangisi Olurdu ve Neden ?

busem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar tain olmak istediginiz 3 şehir hangisi neden yazardınız sizce biz nereleri yazmalıyız ben balıkesir istiyorum ama polis nişanlısıyım fikirlerinizi bekliyorum

gamzelim89

iki erkeğine de aşık:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
bence de balıkesiri yazabilirsin yasam koşulları çok uygun .Eskişehiri de yazabilirsin çok güzel ama ev kiraları biraz yüksek bide bursayı yzabilrsin bursa da büyük bi kent yasam koşulları da uygun..

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.941
........izmir,mugla.......

Son düzenleme:

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.941
pardon nedenini yazmamısım ana sebep deniz kenarı olmaları
izmir kendi memleketim vazgecemem
mugla modern bir sehir kültürü izmire yakın

Son düzenleme:

busem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
teşekkür ederim verdiginiz cevaplar için ya dogudan sonra tain çıkacak buyıl ve biz hem temiz hem yaşam koşulları rahat çok pahalı olmayan biryer istiyoruz gidip her tarafı görme şansımız yok oyüzden soruyorum nişanlımın işide kolay olacak biryer istiyorum fikirlerinizi bekliyorum lütfen yazarken tecrübelerinizi göz önünde bulundurun özellikle polis eşleri işimiz çok zor allah yardımcımız olsun

aycaaaaaaa

can oğluşlarrıımm :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
165
valla ben olsam izmiri seçerdim hem ailem orda ve insanları çok sıcak,bursayı seçerdim evim ve eşimin ailesi buda ee geriye 1 yer kalıo oda karadenizden bi yer seçerdim merak edıomda orasını hehe

sudilek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
:kahve:izmir mersin antalya izmir i yazardım çünki memleketim mersin i yazardım memleketime benziyor antalya da ikamet ediyorum şu an bizde tayinle geldik buraya tavsiye ediyorum

tatlxixrxuxya

NEFESİMSİN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
antalya tek tercih ... eş durumuyla seneye inşallah ordayım.................sizse ege ve akdenizi tercıh edebilirsiniz..................

busem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
valla ben olsam izmiri seçerdim hem ailem orda ve insanları çok sıcak,bursayı seçerdim evim ve eşimin ailesi buda ee geriye 1 yer kalıo oda karadenizden bi yer seçerdim merak edıomda orasını hehe
canım bursada yaşamı biraz anlatırmısın pahalımı birde polisler açısından çok zormu sosyal hayat nasıl teşekkürler

ilayda cem

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
güney illeri özellikle tasarruf yapmak için ideal bence.mersin,antakya,adana,antep.yakıt gideri düşük,konforlu,hayat şartları diğer illere göre daha ucuz.gezmek içinde ideal.

Yukarı Alt