1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

tecavüzcüler,çocuk tacizcileri,her türlü sapık zihniyet...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nora02 tarafından 21 Nisan 2017 başlatılmıştır.

21 Nisan 2017
    Konu Sahibi : nora02
  1. nora02

nora02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    88
    öncelikle herkese merhaba ..
    uzun bir zamandır sinirlerim acayip bozuluyor.Ne zaman gazetelerde bu tür tecavüz taciz ve hele de çocuklara yapılan bu tür pis iğrenç şeyleri okudukça deli oluyorum..benim bir kızım var şimdi de hamileyim ve oğlum olacak inşallah..
    ama inanın buna sevinemiyorum içimi korku kaplıyor böyle ürküyorum.insan kime güvenecek ki okulda öğretmen den tut görevlisine,,hastanelerde doktorundan hasta bakıcısına,polisinden tut her kesimden her türlü sapığına..
    eskiden mi yoktu böyle şeyler bilmiyorum ben küçük bir şehirde akşama kadar dışarda oyun oynayarak büyüdüm.şimdi büyük bir şehirde yaşıyoruz ve çocuğumu kimseye emanet edemiyorum..Çalışan bir kadınım zavallı annem her hafta çocuğuma bakmaya gelip gidiyor şehir dışından.ama o da bana hak veriyor insan komşusuna bile güvenemezken bakıcıya nasıl verilir el kadar bebek.hele de her gün böyle haberler baş manşetleri kaplarken..
    bu tür insan lar bu kadar az ve yetersiz ceza alırsa bizim evlatlarımız nasıl büyüyecek güven içinde bilmiyorum.
    bimer e cimer e defalarca yazdım yazıyorum sizlerden de destek istiyorum .lütfen sizde yazın bu tür suçların cezaları idam olmalı böyle sapık zihniyetler yaşamamalı..

2. 21 Nisan 2017
  3. Samsonn

Samsonn Guru Pro Üye

Beğenildi:
    16.077
    Ödül Puanları:
    288
    Keşke. Kimyasal hadıma bile onay vermediler, sizce idam gelir mi? imkansız.

river song, lemmy ve Mrs Rabia bunu beğendi.
  4. 21 Nisan 2017
  5. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    10.110
    Ödül Puanları:
    288
    Bence bu durumlar eskidende vardı ama teknoloji gelişmemişti şimdi sanal medya'dan dolayı hiç birşey gizli kalmıyor , ama tabi eskiden bu kadar yaygın sapık yoktu sanırım , ben yatılı okullar ve din kursu yatılı olanlarada karşıyım

ulasimiz, Helenra, Morticia Addams ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. 21 Nisan 2017
  7. Lady Strawberry

Lady Strawberry Kurt,kışı atlatır ama yediği ayaz'ı asla unutmaz! Üye

Beğenildi:
    38.004
    Ödül Puanları:
    413
    eskidende vardı sadece bu kadar fazla sosyal medya ve gazetelere verilmiyordu... özellikle küçükken taciz olayını çoğu kişi yaşadı, Allah hepsinin hakkından gelsin! adam daha önceden kıza tacizde bulunuyor 2 yıl yatıyor çıkınca yine bir teşebbüs oluyor ama adam kıza dokunmadığı için serbest kalıyor ve bir hafta içinde 2 tane kişiye tecavüzden içeri giriyor. bu bir arkadaşımın dosyasından çıkma olay. Şaka gibi! Eylem gerekmiyor böyle şeylere potansiyeli varsa Ya asacaksın Ya keseceksin ki aklı başına gelsin

fozgeb, SapkamDoluCicekle, Helenra ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  8. 21 Nisan 2017
  9. nora02

nora02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    88
    inanamıyorum ya hergün böyle konuların gazete manşetlerinde çıkması..kendi öz dayısının abisinin tecavüzüne uğrayan minicik kızlar..erkek çocuğu kız çocuğu demeden hayvan gibi hormonlarıyla yaşayan insanlar yaşamamalı..
    kimyasal hadım bunlara az gelir..üç beş sene yatıp içerde besilenip çıkıyorlar sonra kaldıkları yerden devam..
    eğitimsizlik,cahillik,kaba kuvvet,baskıcı dinle yetiştirilmiş adamlar(kuran kurslarında erkek çocuklarına tecavüz eden adı ona din adam ları)...
    offf içim şişiyor

kirgincicekler bunu beğendi.
  10. 21 Nisan 2017
  11. kendinehas

kendinehas Kadrolu Cadı Üye

Beğenildi:
    26.734
    Ödül Puanları:
    418
    İnşallah idam gelir,hadımla olacak iş değil sanki.
    Sadece afedersin şeyiyle tecavüz etmiyorlar ki,olay beyinde bitiyor.
    Daha dün köpeğe havuçla tecavüz etmişler,bir diğeri de köpekle dilli falan öpüşüyor,:kusmuk:hayvancık seviliyorum sanıyor.Adam zihinsel engelli ama o videoyu çeken masum mu hayır.
    Bunu aciz buldukları her canlıya yapıyorlar,çocuklar,yaşlılar,engelliler,hayvanlar.
    Kaç gündür sürekli o görüntüler beynimde,içim dışımda,takıntılarım arttı ve nefret boyutum level atladı insanlığa karşı.
    Allah bin be...rını versin.
    İdam lazım idam.

river song, JustPeace, Helenra ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  12. 21 Nisan 2017
  13. nefesalnefesver

nefesalnefesver Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5.979
    Ödül Puanları:
    103
    haksızsınız demiyorum. aynı duygulara ben de sahibim bir evlat sahibi olarak. kimyasal hadım densin, ömür boyu hapis densin ne denirse densin ama asla ve asla idam çözüm değil. idamı hiçbir şekilde desteklemiyorum. dersen ki şer'i hukukta kısasa kısas var o zaman kararı aileler versin belki ona da tamam derim ama devlet eliyle idamı kesinlikle desteklemiyorum.

Jessey, Auri ve zuzuzuu bunu beğendi.
  14. 21 Nisan 2017
  15. nefesalnefesver

nefesalnefesver Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5.979
    Ödül Puanları:
    103
    ayrıca hanımlar idam değil EĞİTİM lazım. Arabistan.da iran.da insanlar sokak ortasında idam edilip günlerce ölüleri vinçte asılı kalıyor. suçlarda azalma var mı? yok. çocuk gelinler, tecavüzler, ensest devam mı hem de ne biçim. EĞİTİM için seferber olalım idam için değil.

JustPeace, sezgilata, dtnescafe ve diğer 15 kişi bunu beğendi.
  16. 21 Nisan 2017
  17. nora02

nora02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    88
    evet beimde işte takıntılarım arttı.deli oluyorum artık kızım a baktıkça kafayiyorum o masum güzel bebek...Allah ım kahrı bela etsin ama etmiyor ki ..
    ben bebeklerim büyüyünce her an nasıl yanlarında olacağım ki.

kendinehas bunu beğendi.
  18. 21 Nisan 2017
  19. wiyolet

wiyolet #evet canısı aynen öyle :)) Pro Üye

Beğenildi:
    4.866
    Ödül Puanları:
    103
    Idam etsinler o küçücük çocuklar nasıl hayatı boyunca aci çekiyorsa Hadım etsinler o güvendikleri şeylerini kokten kessinler inşallah

zumruduankakusu bunu beğendi.