1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

tecavüzcüler,çocuk tacizcileri,her türlü sapık zihniyet...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nora02 tarafından 21 Nisan 2017 başlatılmıştır.

21 Nisan 2017
    Konu Sahibi : nora02
  1. Xeroderma_pig

Xeroderma_pig Kendimi anlıyorum ve hatalarımı affediyorum. Üye

Beğenildi:
    5.283
    Ödül Puanları:
    88
    Okullar dahil başkasının bedenine saygı göstermeyi bedenleri üzerinde hakkı olmadığını öğretmemiz gerekir.

Evde ailelere de çok iş düşüyor küçük kızına eteğini kapat derken oğlumun pipisi nerdeyle bu işler yürümüyor.

Kız ergenliğe girdiğinde aman kızım yanlış birşey yapma oğluna geldiğinde erkek o.

Böyle böyle erkekler kendinde hak buluyor. Çünkü o zihniyetle yetişiyor.

2. 21 Nisan 2017
  3. SapkamDoluCicekle

SapkamDoluCicekle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    753
    Ödül Puanları:
    23
    Eğitim olmali. İdamla olucak is degil.
    Bir fotograf vardi kadinlarin sadece gözleri gözüküyor carsaflilar ve iki adam sapik gibi arkalarindan bakip guluyordu.. tamamen zihniyet meselesi...

4. 21 Nisan 2017
  5. champagneshimmer

champagneshimmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    tecavüz için bu dediklerine evet
    ama pedofili olan cocukta bunun pek tutacagını sanmıyorum... %30-40 belki işe yarar

6. 21 Nisan 2017
  7. cuel

cuel ♡Yağmur♡Defne♡ Üye

Beğenildi:
    2.925
    Ödül Puanları:
    78

Aynen öyle olcak. Yazık o kızcağızında hayatı bitti. Hayatta unutmaz unutamaz.

champagneshimmer bunu beğendi.
  8. 21 Nisan 2017
  9. Xeroderma_pig

Beğenildi:
    5.283
    Ödül Puanları:
    88
    Bilmediğim için soruyorum hiç araştırma yapmadım bu konuda.
    Pedofili için bir genetik durum var mı?
    Kimler daha yatkın? Nasıl bir pedofili ortaya çıkıyor?

Mesela erkeğin XYY olduğu nadir durumlar var ABD' de cezaevlerinde yapılan çalışmalarda hunharca cinayet işleyenlerin bu kromozom yapısına sahip olduğu gösterilmiş.

10. 21 Nisan 2017
  11. champagneshimmer

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    net şu şu diyemem. genetik olarak gececegini düşünüyorum.
    yada şöyle pedofili veya ensest veya tecavüze taciz yapanlar ruh ve akıl saglıgı olarak, cocukluktan beri yanlış kurulan (beyinde) ilişkilendirme şekilleri , aşagılık kompleksleri vs.. ile kendi cocuguna da iyi bir model olmayacaktır. bu yuzden genetik olmasa bile ornek model oluştururlar. cocuıklarına. veya bu arzularını sapıklıklarını kendi cocugunun üzerinde devam ettirecekleri için asla evlenmemeliler.ürememeli o insanlar.

dolikol bunu beğendi.
  12. 21 Nisan 2017
  13. champagneshimmer

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    şizofren genetik geçişi olan bir hastalıktır ama bunu cok cok net biliyorum. cocuktada belki hemen degil ama belki 40 yaşında şizorf. görülebilir yada tetikleyici etken olmadıgı takdirde cocuk ölene kadar şizofrenik belirtiler göstermeyebilir. ama genetik midir evet.

dolikol bunu beğendi.
  14. 21 Nisan 2017
  15. Deniz8Nisan

Deniz8Nisan Eski nick'im deniz8nisan Üye

Beğenildi:
    528
    Ödül Puanları:
    23
    18 aylık bir bebek sahibiyim kız.. ve 6 gün sonra erkek bebeğim de gelecek inşallah. Inan o kadar korkuyorum ki. Olan o her olayda kızımı düşünüyorum. Gözyaşlarım sel oluyor. Yavrum nasıl dayanmış diyorum nasıl da anne diye aglamistir o tecavüze ugrayan minik bedenler. . Yavrumu düşünüyorum kafayı yiyorum. Deli gibi korkuyorum. Ve ikinci bir korkum var şimdiki gençlik bu kadar boş iken benim çocuğum nasıl olacak. Insanlık her gecen gun kötüye giderken bi yirmi otuz yıl sonra benim evlatlarım nasıl olacak diyorum. Çünkü şimdiki gençliği asla beğenmiyorum. Rabbim evlatlarımızı korusun.

nora02 bunu beğendi.
  16. 21 Nisan 2017
  17. Xeroderma_pig

Beğenildi:
    5.283
    Ödül Puanları:
    88
    Pedofililere EEG çekilse farklılık vardır gibi geliyor mutlaka beyinlerinde elektriksel sinyal bozukluğu vardır.
    İşte benim o dikkat edilmesi gerekli dediğim noktalar senin beyinde yanlış kurulan ilişkilendirmeler dediğinle aynısı.

18. 21 Nisan 2017
  19. btlyur

btlyur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    717
    Ödül Puanları:
    53
    Benimde bebegim su an altı aylık. Özellikle cocuk dogdugundan beri sürekli aklımda bunlar var. Aslında eskidende vardı böyle seyler ama medya bu kadar ilerlemiş değildi simdi ihbar hattı bile var cek yolla. Bence idam edilmeli tecavüz eden bunun kızı erkeği yok artık etrafımız sapık dolu.