1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

tecavüzcüler,çocuk tacizcileri,her türlü sapık zihniyet...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nora02 tarafından 21 Nisan 2017 başlatılmıştır.

21 Nisan 2017
    Konu Sahibi : nora02
  1. champagneshimmer

champagneshimmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    ruh hasta ise idam ne yapsın. bence idam şart. hemde dunya nufusu azalır. iyi olur.
    kaldı ki adb tecavüzde enses ve pedofilide bizden daha önce bir ülke. uyuşrutucu-silah-insan kacakcılıgı - cok milletli bir ülke. hepsi birleşince idam çözümsüz gibi durabilir ama idam etmeseydi daha neler olurdu düşünmek bile istemiyoırum.
    ayrıca bazı haberler dogru degildir. bunu da diyeyim algıyı cevirmek için yapılır.

2. 21 Nisan 2017
  3. Xeroderma_pig

Xeroderma_pig Kendimi anlıyorum ve hatalarımı affediyorum. Üye

Beğenildi:
    5.283
    Ödül Puanları:
    88
    Küçük sınıflardan itibaren çocukların yaşına uygun cinsel eğitim şart. Bir başkasının bedeni üzerinde hakkının olmadığı öğretilmeli.

Jessey ve champagneshimmer bunu beğendi.
  4. 21 Nisan 2017
  5. Astoria

Astoria Still alive who you love... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    22.981
    Ödül Puanları:
    243
    Haber değil bu direkt FBI'in idam hakkındaki raporu. İdam suç oranını azaltmıyorsa bence hiçbir anlamı yok. Biri ölse bile diğeri çıkıyor, yine birileri zarar görüyor.

Jessey bunu beğendi.
  6. 21 Nisan 2017
  7. obiviyante

obiviyante Zamansızım... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.414
    Ödül Puanları:
    193
    Eğitimle olmaz o işler. Bir kadına tecavüz edip cinsel organını kesen adamı ne anlatıp eğitebilirsin ki? Bu tip insanlar idam edilmeli. Hasta çünkü.

8. 21 Nisan 2017
  9. nefesalnefesver

nefesalnefesver Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5.958
    Ödül Puanları:
    103
    öyle olsun demedim zaten en olabiliri bu dedim. olay parmağımı kestin kadar basit olanları içermiyor. taraf olduğum bir şeyi savunmuyorum sadece devlet eliyle idamdan daha mantıklı olduğunu bir derece kabul edilebilir olduğunu belirtmeye çalıştım.
    devlet ne olursa olsun vatandaşının canını kendisi alamaz her türlü akla da mantığa da hukuka da aykırı.

10. 21 Nisan 2017
  11. nefesalnefesver

Beğenildi:
    5.958
    Ödül Puanları:
    103
    tecavüzcüyü eğit demiyoruz zaten toplumu topyekün eğitme hareketinden bahsediyorum. neden gelişmiş toplumlarda bu olaylar bu kadar sık değil bir düşünün lütfen. özellikle eğitim seviyesi yüksek ülkelerdeki suç oranlarını ve suç niteliklerini incelemenizi öneririm.

Jessey ve dolikol bunu beğendi.
  12. 21 Nisan 2017
  13. champagneshimmer

champagneshimmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    o digerini de idam edersin. nufus azalır. sence fbı hep dogru mu yazar ? bence hayır.

14. 21 Nisan 2017
  15. Astoria

Astoria Still alive who you love... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    22.981
    Ödül Puanları:
    243
    Nereye kadar bütün nüfus tükenene kadar idam mı etsinler? :) Var zaten idam yasası adam idam ediyor zaten suçu işleyeni. FBI niye yalan yazsın ki, iyi bir şey yazmamış hatta ülkesini kötüleyen bir yazı. Hem istatistikler var yani FBI asparagas rapor sunamaz.

16. 21 Nisan 2017
  17. nefesalnefesver

Beğenildi:
    5.958
    Ödül Puanları:
    103
    kesinlikle. bakın benim 2 yaşında oğlum var inanın aklı ermeye başladığından beri oğlum anne baba haricinde kimsenin yanında giyinip soyunma, birinin seni öpmesini istemiyorsan izin verme, pipini poponu veya herhangi bir yerini kimseye gösterme bu senin vücudun diye onun dilince tabi uygun bir biçimde anlatıyoruz. hatta doğduğundan beri yanında soyunup giyinmiyoruz bile. bazen biz giyinirken geliyor oğlum çok ayıp insanlara bakılmaz hadi sen içeride bizi bekle diyoruz tamam diyip gidiyor öyle öğrettik çünkü.
    eğitimden kastım bu yoksa kuantum fiziği değil.

sezgilata, champagneshimmer ve dolikol bunu beğendi.
  18. 21 Nisan 2017
  19. nefesalnefesver

Beğenildi:
    5.958
    Ödül Puanları:
    103
    idam mı idam. devlet eliyle yapılan idamın aynısı başkası olmaz. sonuçta idam varsa bile suç devam ediyor.