1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

tecavüzcüler,çocuk tacizcileri,her türlü sapık zihniyet...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nora02 tarafından 21 Nisan 2017 başlatılmıştır.

21 Nisan 2017
    Konu Sahibi : nora02
  1. champagneshimmer

champagneshimmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    yahu anlatamıyorum sanırım. pedofili de idam etsen de diger pedofili bundan korkmaz. adamlarda beyin değişik calışıyor. başka bir dunydalar onlar. ve suc işledigini biliyorlar ama yapmaktan vazgecmezler.
    idam onlar için caydırıcı degil ki. dunya ve toplum için çözüm.

2. 21 Nisan 2017
  3. Astoria

Astoria Still alive who you love... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    22.981
    Ödül Puanları:
    243
    Yoo 10 yıl bekleyelim demiyorum ama görünen köy de kılavuz istemiyor. Gereksizden ziyade caydırıcı değil ve masum insanların durduk yere iftiraya kurban gidip öldürülme olasılığı fazla. Suçsuz yere yıllarca hapis yatıp sonradan masumluğu anlaşılan insanları hapisten çıkarıyorlar, belki üstüne tazminat ödüyorlar. Peki suçsuz yere idam edilene ne yapılacak?

sabine bunu beğendi.
  4. 21 Nisan 2017
  5. Astoria

Beğenildi:
    22.981
    Ödül Puanları:
    243
    Ben de diyorum ki çözüm değil. Kendi ağzınızla söylüyorsunuz bak birini idam etsen diğeri çıkıyor. Çözüm olsa çıkmaması lazım. Ne anladım idam geldikten sonra yine tecavüz taciz devam edecekse?

6. 21 Nisan 2017
  7. Oglusumubekliyorum

Oglusumubekliyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    876
    Ödül Puanları:
    43
    Ben şimdiden oglumu nasıl koruruz diye kafayı yiyorum ve çalışmam da şart. Allah yardimcimiz olsun

nora02 ve champagneshimmer bunu beğendi.
  8. 21 Nisan 2017
  9. Jessey

Jessey Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.501
    Ödül Puanları:
    128
    mesela abd bazı eyaletlerde bir uygulama var mahallenize bir pedofili ya da istismardan ceza almış biri taşındığı zaman o mahallede oturanlara bildirim gidiyor sürekli takip ediliyorlar
    ayrıca kayıp çocuklar için amber alert denilen bir uygulama var bir çocuk kaybolduğunda herkesin telefonuna o çocuğun bilgileri gidiyor ve sehirde bilboardlarda uyarı geçiyor sürekli
    almanyada çocuklar belirli yaşlarda zorunlu fiziksel ve ruhsal kontrolden geçiyorlar ve bu kontroller yapılmazsa cezası var
    bizde bulunan önlem ise çocuk çığlık atsın
    ırmak olayında izlemişsinizdir adamın pedofili olduğu açıkça ortada mahalle canlı yayına bağlanıp hala adamı koruyor
    o mazlum onun aklı eksik diye
    biz çocuk hakları sözleşmesine tarafız ama boşuna çünkü hiçbir yasamız çocukları korumuyor
    gecen gün bir ödev konusu gördüm çocuğun cinsel istismarında rıza diye ve bu ödevi hazırlayan bir hakim
    işte böyle bir ülkedeyiz
    ülkemizde çocuk hukuku alanında çalışan hukukçu bile yok

10. 21 Nisan 2017
  11. hurmelek

hurmelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.508
    Ödül Puanları:
    63
    idam geldiginde sapiklari asacaklarini hic sanmiyorum.
    bunun cozumu idam degil maalesef erkekler nezaman herseyi kendilerine hak gormekten vazgecer ozaman biter ve bunda da biz annelere buyuk rol dusuyor erkek cocuklarimiza bir cok seyi ozellikle haysiyet karakter seref gurur asilamamiz gerekiyor goster oglum pipini amcana diyerek buyutuldukleri surece daha cok haber duyariz boyle

Jessey bunu beğendi.
  12. 21 Nisan 2017
  13. champagneshimmer

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    ben cıkıyor demiyıorum. :KK70: ayy anlatamıyorum.
    pedofili bir tane degildir ki. 10 tane ise. 1 ri ölse digerleri bundan korkmaz. korkmasını saglayacak birşey de yok. inan olsaydı abd yapardı...
    dunya doga- toplum - hayvanlar için kim böyle ise yok edilmeli diyorum.

14. 21 Nisan 2017
  15. Astoria

Beğenildi:
    22.981
    Ödül Puanları:
    243
    Hayatım doğru, ben o dediğini kabul ediyorum zaten. Ben de yok olmasınlar demiyorum olsalar keşke, tedaviyle düzelebilecek bir grupta değiller. Ancak adamları mezbahaya götürür gibi idam edemiyorsun zaten, avukatlar daha iyi biliyordur uluslararası hukuk dersinde falan görmüşlerdir belki. Hadi ettin hepsini, arada masumlar da iftiraya kurban giderse geri dönüşü olmayacak, en basitinden bu var.

16. 21 Nisan 2017
  17. Astoria

Beğenildi:
    22.981
    Ödül Puanları:
    243
    Amber alert dediğin uygulama Ankara'da kısmen uygulanıyor, emniyet kayıp çocukların bilgilerini telefona mesaj olarak gönderiyor. Ödev olayı gerçek mi ya, kanım dondu. Al işte bu ülkede çocuğu idam ederler maazallah pedofiliyi ayartmış diye. Nasıl çok adaletli bir sistem olması bekleniyor anlamıyorum, şu an bile sistem aşırı falsolu.

18. 21 Nisan 2017
  19. champagneshimmer

Beğenildi:
    5.054
    Ödül Puanları:
    238
    ödev değişik olmuş... cocuk ödevi mi yoıksa üni mi ?