tecrübeli anneler yardım!!!

dieek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar bebeğim diş çıkartıyor kaç defa doktora götürsemde doktorlar sadece diş jeli vermekle kaldı tecrübeli annelerin yardımlarını bekliyorum sizin de çocuklarınız diş çıkartırken çok huysuz geceleri sürekli ağlayan bir çocukmu olmuştu benim uslu ,geceleri mışıl mışıl uyuyan kızım gitti yerine huysuz agresif bi çocuk geldi benneyaptımki kızım bir yaşında ve çıkarmaya çalışıyor ama huylarını çok etkiledi sizin çocuklarınızda böle olmuşmuydu ve neler yapmıştınız yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

ekin naz

hayat 61 kenara beni
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım öncelikle yavrunu allah bağışlasınnn
benim kızımda arka dişlerini çıkarıyor çok huysuz bugünlerde
eline havuç veriyorum hem dişlerini kaşıyor hem yiyor
salatalıkta verebilirsin
başkada yapacak bişi yok canım
umarım çabuucak çıkarır dişlerini yavrunn

dieek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok teşekküğr ederim evet bende veriyorum salatalık falan amna yetmiyo önceden çok uslu bir çocuktu sesi soluğu çıkmazdı doğru dürüst geceleri ise hiç beni uykumdan uyandırmazdı ve ben çalışan bi anne olduğum için uyku benim için önemli ama son bir aydır ne yapsam mutlu olmuyor gündüz sürekli mızmız geceleri ise ağlama krizleri tutuyo sizin çocuğunuzdada oluyormu bunlar

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Pro Üye
Emoji Skoru
31
kıyamam o güzel bebeğe...
ama bütün çocuklar diş çıkarırken huysuzlanır,huyu değişir...
diş çıkarmak kolay bir olay değil bebekler için...
doktorların verdiği jeller kısa süreli uyuşturuyor,zaten sürer sürmez bebek yiyor jeli...
arkadaşımın dediği gibi,havuç,yeşil soğan verebilrsiniz...
geçici bir durum...inşallah fazla uzatmadan hemen çıkar dişleri de rahatlar yavrucak...
sevgiler...

dieek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar başka tecrübeli anne yok sanırım :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2:

pamukcuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Canım benim zor bir durum ama bende eline yeşil soğan veriyorum birde karanfili dövüyorum iyice sonra toz halindeyken damaklarına sürüyorum biraz uyuşturuyor gibi ama rahatlatıyor deneyebilirsin Allah kolaylık versin...

adacem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar başka tecrübeli anne yok sanırım :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2:
taze sogan ver eline supeeeer acısını alıyor.Bende ilk duydugumda o da ne dedim ama oluyo gercektenyerimseniben

E

EU2

Ziyaretçi
biz kardeşimin çıkacak olan yani huzursuz olan dişinin yerini parmağımızla ovalardık bi zaman sonra kendi de öğrendi bize bırakmadan kendi işini görüyodu deneyin isterseniz

minikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Allah kolaylık versin arkadaşım hem sana hem bebeğine.havuç dışında sulu dişlikler var en azından gündüz dolapta soğutup eline verirsen faydası olur.hatta iki tane alıp yedekli kullanabilirsin.

Yukarı Alt