Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

tecrübesi olanlar paylaşsın ltfn

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve rrodin tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : rrodin
  1. rrodin

rrodin Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    44 günlük oğlum war we kucak delisi oldu sanırım:KK43: unutturmaya çalışıyorum ama pek başardığım söylenemez.yattığı yerde çok çabuk sıkılıyo we ağlamaya başlıyo kucakta gayet rahat oysa ki:KK43: tuvalete dahi giremiyorum.ne yapacağımı şaşırdım. ltfn tecrübesi olanlar bir şeyler söylesin

2. 2 Kasım 2010
  3. anissina

anissina Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    44 gunlukse daha cok kucuk kucak aliskanligi olmamistir. seni cok iyi anliyorum benimki de ayni oyleydi simdi 2 yasinda, delirtirdi beni. bildigim kadariyla ilk 3-4 ay kucak aliskanligi edinmiyorlar agladigi zaman kucaga alin diyor doktorlar, ama gene de sen benim yaptigim hatayi yapma 3-4 aydan sonra kucakta omzunda uyutma sakin o aliskanlik yapti benimkinde, bel agrisindan olurdum, daha yeni gecti o huyu.
    yatarken rahat degilse belki gaz problemi vardir?

4. 27 Ocak 2011
  5. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    44 günlük bebek alışmaz diyor uzmanlar bence gaz sorunu vardır o yüzden sıkıntılıdır bizimkide 30 güne kadar geceleri evde gezdik ayakta Sonra geçti ayaklarını karnına doğru it öyle tut

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.