Tedaviyle hamile kalanlar ne kadar uğraştınız mutlu son için..

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Tam 1 senedir mutlu sona ulaşmak için bekliyorum:çok üzgünüm: peki hamile kalan arkadaşlar siz ne kadar beklediniz ve lütfen sorununuz neydi paylaşırmısınız burada bizlerede umut olsuna.s.

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Konuyu yanlış yeremi açtım acaba,burada tedaviyle hamile kalanlar yokmu?

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
tup bebekmi diyorsun cnm pek anlamadim

bernice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ben tedaviyle hamile kaldım. Biz ara doktorları atlayıp direkt tüp bebek doktoruna gittik.Çünkü bir sorun olduğunu hissediyordum. Aşılama aşamasını biz istemedik.
Hsg, muayeneler, laparoskopi, histeroskopi, yumurta iğneleri, yumurta toplama, transfer derken benim yaklaşık 1 sene sürdü. (1 senenin içinde 3 ay bebek yapmaktan vazgeçtiğim için doktora gitmeye ara verdim.)
İlk denememde tuttu Allah'a şükür. Şu an 10 haftalığım.

Darısı tüm hamiş olmak isteyenlerin başına inşallah.

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
859
canım bende 2 yıllık evliyim ilk günden beri istedik olmadı ..tüm tahliller yapıldığında pcos hastası olduğum yani yumurtalıklarımda kist olduğu anlaşıldı..tedavi başladı yaklaşık bir yıl sürdü..yumurtlama takibi ,, ilaçlar ,,iğneler derken şubat ayında hamile kaldım..ve şu an 6 aylık hamileyim ..allah sanada nasip etsin inş..

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bizim serüvenimizde 2,5 yıl sürdü..6 ay yumurta takibi,2 kez aşılama sonrasında ilk kez pozitif sonuç..ben pko hastasıyım,eşimdede biraz problemler var..inş hamileliğim sonuna kadar gider..şimdilik çok yeni daha..Allah herkesin yüzünü güldürsün...

ddm

yok başka yolu.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
benimde 2.5yıl olmadı.pkoluyum.ilk aşılamamda hamile kaldım şükürler olsun....

D

dilruba_diba

Ziyaretçi
ben 4 yıllık evliyim canım ilk 2 yıl biz istemedik.
daha sonra 2 yıl olmadı doktora falan gitmedim ben tedaviylede olmadı
şu anda 5 aylık hamileyim hep sabrettim ALLAH IM dualarımı kabul etti.
sabret canım herşeyin bi vakti zamanı var bununda oldugu gibi.

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Umarım Allah benimde yüzümü güldürürsenağlama İnşallah sizlerde bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız...Ben 5 senelik evliyim ilk 4 sene korunduk böyle olacağını bilseydim hiç korunmazdım akışına bırakırdım şimdi 1 senedir uğraşıyoruz,4 aydırda tedavi görüyorum...

Yukarı Alt